Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
26 marca 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

EuroShop to czas dla najlepszych! Zobaczcie imponujące stoisko ES SYSTEM K

Liczy się pierwsze wrażenie!

EuroShop to spektakularne wydarzenie! To czas dla najlepszych! Kopalnia inspiracji min. dla branży retail i designu! Podczas zakończonych 9 marca w Dusseldorfie targów EuroShop 2017 odwiedzający mieli niepowtarzalną okazję podziwiać ekspozycje i produkty polskiej firmy ES SYSTEM K oświetlonej oprawami siostrzanej firmy LAKO.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miło nam poinformować, że stoisko ES SYSTEM K znalazało się wśród finalistów StandOUT. EuroShop 2017 - konkurs na stoiska, które poprawiają standardy w branży wystawienniczej promujący polskie firmy uczestniczące w targach EuroShop 2017. Zapraszamy do głosowania i wyrażania opinii! Link >>> 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyjątkowa i imponująca prezentacja marki jest dzisiaj ważniejsza niż kiedykolwiek. Liczy się pierwsze wrażenie! Najlepszy projekt to dużo za mało, żeby budzić emocje. Wiele zabiegów składa się na tworzenie imponującego doświadczenia marki. Zabudowa ‘oldfashion’ z płyt drewnianych czy nudna aranżacja nie tworzy odpowiedniej atmosfery dla budowania pozytywnego odbioru. To główny powód, dla którego ważne jest, aby inwestować w imponującą wizualną prezentacje marki.

Wyborem zawsze dobrym jest minimalizm. Lekkość, elastyczność, nowoczesne materiały, zapraszająca i przyjazna atmosfera  - tak można opisać design imponującej wielkości stoiska ES SYSTEM K na Euroshop 2017. Zrównoważone zestawienie elementów stoiska ES SYSTEM K sprawia, że prezentacja marki jest spójna zarówno jeżeli chodzi o komunikowanie najważniejszych wartości firmy jak i prezentacje produktu. Oczarowuje klientów oferując inspirujące i przyjazne miejsce dla rozmów i spotkań.

Meble chłodnicze ES SYSTEM K wraz z pięknymi oprawami LAKO po raz kolejny pozwoliły stworzyć mocno oryginalne, a przede wszystkim funkcjonalne „gotowe zestawy” do przestrzeni handlowych : -)

ES SYSTEM K EuroShop 2017

ES SYSTEM K EuroShop 2017

ES SYSTEM K EuroShop 2017

ES SYSTEM K EuroShop 2017

stoisko ES SYSTEM K na EuroShop 2017 oświetlone min. lampami ALLOW, produktem z portfolio LAKO

Łódź Design Festival dawno za nami. Ale wspominamy dzisiaj to wydarzenia ponieważ to podczas 10. edycji Łódź Design Festival, trwającej od 13 do 23 października 2016 r, miała miejsce premiera inspirowanej naturą lampy ALLOW – najnowszego produktu z portfolio LAKO. ALLOW marki LAKO, wykreowaną przez Alicję Nawracaj ze studia projektowego AN IDEA, cechuje niebanalny, inspirowany naturą design stwarzający możliwości budowania nietuzinkowych przestrzeni. Lampy ALLOW dominowały na stoisku ES SYSTEM K na targach EuroShhop 2017 w Dusseldorfie.

 LAKO Łódź Design Festival 2016

© Exspace

POLECAMY:

o ES SYSTEM K

Firma ES SYSTEM K to znany producent urządzeń chłodniczych dla wszelkich obiektów handlowych: super i hipermarketów, mniejszych sklepów, stacji benzynowych, lodziarni, kawiarni, itp. Historia firmy sięga 1995 roku. Dziś na powierzchni blisko 16000 m2 codziennie spotyka się 250 pracowników, aby konstruować najwyższej jakości urządzenia chłodnicze. Urządzenia te zapewniają nie tylko profesjonalne chłodzenie, wyróżnia je także elegancja oszczędnej stylistyki i doskonała jakość użytych materiałów. Urządzenia z marką ES SYSTEM K są synonimem jakości i niezawodności, zapewniają idealne warunki przechowywania żywności, ergonomię i komfort użytkowania. Wszystkie te cechy sprawiają, że nasze urządzenia zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach związanych z najnowszymi dokonaniami wzornictwa przemysłowego.

www.essystemk.pl

o LAKO

LAKO to polska firma specjalizująca się w produkcji nowoczesnych opraw świetlnych przeznaczonych do banków, biur, salonów mody i urody, gabinetów dentystycznych, piekarni, cukierni, lokali gastronomicznych, sklepów i galerii handlowych, a także wnętrz prywatnych. Wyróżnia ją indywidualne podejście do klienta, najnowocześniejsze technologie, niezawodny park maszynowy oraz nieustanna innowacja. To także firma rodzinna, zarządzana przez trzy pokolenia ludzi, dla których praca jest ogromną pasją.

www.lako.pl

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.