wszystkie artykuły z działu >> TARGI
13 kwietnia 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci StandOUT. ISH 2017 Frankfurt

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę!

13 kwietnia poznaliśmy Laureatów 43. Edycji StandOUT. ISH 2017 Frankfurt - konkursu na stoiska, które poprawiają standardy w branży wystawienniczej – promującego polskie firmy uczestniczące w ISH 2017 - jednej z najważniejszych imprez targowych branży sanitarno-grzewczej, która odbywała się we Frankfurcie w dniach 14-18 marca 2017 roku.

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów ISH 2017 głosami użytkowników portalu Exspace.pl zostały wybrane stoiska firm:

I. Miejsce - firma KOSPEL S.A.
II. Miejsce
- firmy SANPLAST i HOESCH
III. Miejsce - firma Besco


Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace otrzymały firmy: SMAY., Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska, Defra, PELLASX, Kratki, Radaway i Grupa Kupsik.

Do finału 43. Edycji StandOUT. architekci współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili 48 polskich wystawców targów ISH 2017. Na stoiska finalistów zagłosowało 2836 osób. Oczywiście nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu!

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. StandOUT. realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W czterdziestu trzech edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 105 tysięcy głosów.

Laureaci StandOUT. ISH  2017

I. Miejsce - firma KOSPEL S.A.

II. Miejsce - firmy SANPLAST i HOESCH

III. Miejsce - firma Besco
projekt: Aleksandra Misiak - Kupka
realizacja: Proarte Group Company, Piekary Śląskie

Wyróżnienia Honorowe

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace otrzymały firmy:

Wyróżnienie Honorowe - SMAY

Wyróżnienie HonoroweSchlösser Heiztechnik Gruppe Polska

Wyróżnienie HonoroweDefra

Wyróżnienie Honorowe - PELLASX

Wyróżnienie Honorowe - Kratki

Wyróżnienie Honorowe - Grupa Kupsik

Wyróżnienie Honorowe - Radaway

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem we Frankfurcie za dwa lata!

Partnerem 43. Edycji StandOUT. ISH 2017 były Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz. Patronat medialny objęły Chłodnictwo&Klimatyzacja, 'InstalReporter' - e-czasopismo branży instalacyjnej, 'Świat Kominków' i kominki.org.

© Exspace

Photos © Exspace

 ----------------------

Partner StandOUT. ISH 2017 Frankfurt

 Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa

 www.targifrankfurt.pl 

 ----------------------

 Patronat Medialny

 Chłodnictwo&Klimatyzacja
www.chlodnictwoiklimatyzacja.pl

 

„InstalReporter”
www.instalreporter.pl

kominki.org
www.kominki.org

 

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.