wszystkie artykuły z działu >> TARGI
15 kwietnia 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Jak ważny jest materiał z którego zbudowane jest stoisko? 500 projektów podsumowuje 20 lat SaloneSatellite

 

Odwiedzając targi pozostajemy w stałym kontakcie z tym, co nas otacza. Nawet jeżeli świadomie wybieramy cel naszych spotkań czy wędrówek po targach to nasze myśli biegną ku przestrzeniom, które inspirują. Jak ważny jest materiał z którego zbudowane jest stoisko?

Większość stoisk, żeby nie powiedzieć ‘prawie wszystkie’ wykorzystuje jako główny budulec pomalowaną płytę pilśniową lub stolarską - upodabniając się do siebie. Co się stanie gdy zamiast pomalowanej płyty pilśniowej czy stolarskiej użyjemy sklejki, sklejki przetworzonej lub płyty drewnopochodnej.

500 projektów podsumowuje 20 lat SaloneSatellite. W ślad za wystawą podsumowującą pierwszych dziesięć lat SaloneSatellite "A Dream Come True", która odbyła się w 2007 r. Salone del Mobile prezentuje zaprojektowaną przez Ricardo Bello Diasa wystawę SaloneSatellite. 20 Years of New Creativity – której kuratorem ponownie jest Beppe Finessi. Wystawa trwa do 25 kwietnia 2017 roku.

Projekt graficzny Leonarda Sonnoli jest próbą przemyślenia całej historii SaloneSatellite, patrząc wstecz na pracę wszystkich projektantów, którzy współpracowali z SaloneSatellite oraz na młodychprojektantów zaangażowanych w myślenie o nowych pomysłach projektowych z różnych części świata.

SaloneSatellite. 20 Years of New Creativity zgromadziła ponad 500 projektów w fascynującym i przepięknym zabytkowym budynku Fabbrica del Vapore. Wystawa trwa do 25 kwietnia 2017 roku.

EVENT: SaloneSatellite. 20 Years of New Creativity
CURATOR: Beppe Finessi
LOCATION: Fabbrica del Vapore, via Procaccini, 4 – Milano
DATES: 5th – 25th April 2017
OPENING HOURS: 10am – 7pm

Opracowanie: Exspace
Żródło: materiały prasowe @ Salone del Mobile.Milano 2017 www.salonemilano.it/en
Photos: Andrea Mariani

Więcej Artykułów nt.: "Jak ważny jest materiał z którego zbudowane jest stoisko?"

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.