wszystkie artykuły z działu >> WYDARZENIA
10 kwietnia 2017
wszystkie artykuły z działu >> WYDARZENIA

Salone del Mobile 2017: "Sé Ensemble" w Galleria Rossana Orlandi

Sé przekształca prestiżową galerię w mieszkanie, aby zainicjować rozmowę

Europejska marka projektowa podczas Salone del Mobile (4-9 kwietnia 2017) zaprezentowała swój świat wystawą "Sé Ensemble" w mediolańskiej Galleria Rossana Orlandi. Połączenie wzorów, tekstury i kształtu – taka była kuratorska wizja wizja podkreślająca zalety Sé w zakresie rzemiosła, designu i ponadczasowości.

Sé przekształca prestiżową galerię w mieszkanie, aby zainicjować rozmowę; prezentując fragmenty swoich wszystkich trzech kolekcji w czterech różnych salach - salon, jadalnia, garderoba i salon. Po raz pierwszy pokazała nowe produkty, w tym "Stay Daybed" Niki Zupanc.

Poprzez umieszczenie eksponatów w kontekście konkretnych apartamentów, Sé pokazuje zdolność do harmonijnej adaptacji każdego swojego produktu we wnętrzach.

Stworzenie nowego, ale rozpoznawalnego rytmu dla marki, Sé Ensemble wprowadza nowe partnerstwa. Do wykończenia apartamentów zostały wykorzystane dywany tradycyjnego francuskiego producenta La Manufacture Cogolin i tapety artystyczne autorstwa brooklyńskiej Calico Wallpaper w tym "Microcosmos" - kolekcję powstałą we współpraca z amsterdamską firmą BCXSY, dla której inspiracją jest łączenie nowych dzieł wybranych artystów, rzeźbiarzy i rzemieślników.

Współzałożyciel firmy Sé, Pavlo Schtakleff komentuje: "Z zespołem Sé Ensemble zapraszamy was bezpośrednio do świata Sé. W tych czterech starannie zaaranżowanych pokojach odkryjecie, jak produkty z trzech kolekcji Sé osiągają jedność stylistyczną i jak mieszają się z dekoracjami stworzonymi przez naszych partnerów, przyjaciół i artystów. Zostały wybrane ze względu na elegancję i etos, który pasuje do naszej wizji i jesteśmy wdzięczni im, jak również odwiedzającym, za to że dajecie nam wspaniałą okazję do dzielenia się z Wami naszą filozofią życia".

Niezapomniane miejsce dla eklektycznego wzornictwa Galleria Rossana Orlandi - kierowana przez samą guru Rossane Orlandi - znana jest ze swojej zdolności do odkrywania nowych talentów i zabierania swoich gościa w niezwykłą podróż z pięknym wzornictwem. W tym roku nie ma żadnego wyjątku, ponieważ ekskluzywna włoska galeria obok firmy Sé gościła imponujących wystawców, w tym Scarlet Splendor i Piet Hein Eek.

"Sé Ensemble"
Salone del Mobile 2017 / 4-9 kwietnia,
Rossana Orlandi Galleria
Via Matteo Bandello 16, 20123 Milano, Włochy

Opracowanie: Exspace
Żródło: materiały prasowe @ www.se-collections.com
Photos: @

Również polecamy:

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.