Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
04 października 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Klasyczna prezentacja klasycznych mebli. Mediolan zaskakuje

'Classic: Tradition in the Future' by Simone Ciarmoli & Michel Queda na Salone del Mobile 2017

Po sukcesie ostatniej edycji xLux organizatorzy Salone del Mobile w roku 2017 kontynuowali działania mające na celu prezentacje najnowszej oferty klasycznych mebli i wyposażenia dodatkowego pod nową nazwą: Classic: Tradition in the future. Umiejscowienie stoisk w Pawilonach 2 i 4 stworzyło możliwość czytelnego i jednorodnego układu wystawców. Centralna "promenada" zabierała gości w przestrzeń, która opiera się na wartościach, takich jak dziedzictwo wiedzy, rzemiosła i umiejętności potrzebnych do tworzenia klasycznych mebli i przedmiotów.

Mała i stylowa wystawa opracowana przez Simone Ciarmoli i Michela Queda miała na celu podkreślenia tej nowej koncepcji. Classic: Tradition in the future była formą Magazynu, w którym żyją tradycyjne meble i dodatki w tradycjnej przyszłości.

W niewielkiej przestrzeni teatralnej wyświetlany był wielokrotnie nagradzany krótki film fabularny wyreżyserowany przez Matrix’a Garrone ‘Before Design: Classic’ - podkreślający piękno i współczesność klasycznych mebli.

 

scena z ‘Before Design: Classic’ w reżyserii Matrix’a Garrone


scena z ‘Before Design: Classic’ w reżyserii Matrix’a Garrone

Opracowanie: Exspace
Żródło: materiały prasowe @ Salone del Mobile.Milano 2017 www.salonemilano.it/en
Photos: Alessandro Russotti

Również polecamy:

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.