Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
07 maja 2017
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Klaus Brettner projektuje dla Ludwik Styl

Najnowsza kolekcja 'Lato': geometryczne kształty grające rysunkiem drewna

Ludwik Styl to meble dla poszukujących tego co prawdziwe. Dla potrafiących docenić to co dobre i proste. Meble bezpretensjonalne, których uroda łączy nowoczesną prostolilijność i piękno naturalnego materiału.

Najnowsza kolekcja Lato została zaprojektowana na zlecenie Ludwik Styl przez czołowego europejskiego projektanta Klausa Brettnera z Bretner Studio. Charakteryzuje ją geometryczny kształt oraz swoista gra rysunkiem drewna, uzyskana dzięki nieszablonowemu układowi poszczególnych elementów. Produkowana w 100% z polskiego dębu lub orzecha amerykańskiego.

Kolekcja Lato jest dedykowana przede wszystkim osobom, dla których ważna jest oryginalnosć, najwyższa jakość oraz trwałość.

© Ludwik Styl

Photos © Franc Gardiner

O firmie

------------

Od 1959 roku na rynku meblarskim

Firma Ludwik Styl została założona w 1959 roku przez Ludwika Twaroga, ojca obecnego jej właściciela Jacka Twaroga. Jako kontynuator tradycji rodzinnych od lat znajduje uznanie klientów, a swoją pozycję rynkowa buduje poprzez doskonalenie swoich wyrobów.

Dajemy klientom produkt najwyższej jakości. Naszym dążeniem jest stałe wychodzenie naprzeciw wymaganiom klientów i przewidywanie ich przyszłych oczekiwań. Dziś firma jest liderem na europejskim rynku mebli ekskluzywnych.

Gwarancja niepowtarzalności

Niemal każdy produkt wytwarzany jest na indywidualne zamówienie klienta pozwalając mu stworzyć własną kompozycję od projektu po dobór wybarwień, aż po szerokie możliwości wykończeń. Dążenie do perfekcji to nie tylko najwyższa jakość materiałów ale również technologie wypracowane przez lata doświadczeń oraz wykwalifikowani fachowcy, którzy nadzorują każdy etap powstawania mebla od momentu zakupu surowca, aż po produkt finalny.

więcej: www.ludwikstyl.com.pl

 

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.