Reklama

wszystkie artykuły z działu >> INSTALLATION
25 kwietnia 2017
wszystkie artykuły z działu >> INSTALLATION

Federico Picci tak wyobraża sobie muzykę. A Wy?

Picci próbuje pokazać, jak coś niematerialnego jak muzyka może wypełnić przestrzeń swoim pięknem

W Instalacji 'Filling Spaces' Federico Picci wyobraża sobie, jak wyglądałyby dźwięki, gdyby były wizualnie odczuwalne. I chociaż przestrzeń wypełniona różowymi balonami nie istnieje naprawdę – daliśmy się cudownie nabrać. I marzymy o tym, żeby to nie była tylko grafika…

W tej wspaniałej fotograficznej serii Picci łączy dwa światy: pianistykę i cyfrowy projekt graficzny. Tytuł Instalacji ‘Filling Spaces’ podkreśla w sposób graficzny, jak lekka może być muzyka ucieleśniona przez różowe balony i jak ona może działać w przestrzeni.

Instalacje to są działania, które budują interakcje w przestrzeni. Rozmawiają z uczestnikami. Zapraszają ich do odczuwania. Tutaj mamy inny poziom. Instalacja nie istnieje. Picci próbuje pokazać, jak coś niematerialnego jak muzyka może wypełnić przestrzeń swoim pięknem. I zastanawiamy się czy Instalacja prezentująca relacje pomiędzy światłem a przestrzenią zbudowana tylko na fotografiach może zbudować interakcję… Udało mu się?

‘Filling Spaces’ Federico Picci

‘Filling Spaces’ Federico Picci

‘Filling Spaces’ Federico Picci

‘Filling Spaces’ Federico Picci

Prace Federico Picci możecie znaleźć na Instaragramie i Behance

photos: Federico Picci

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.