wszystkie artykuły z działu >> TARGI
08 maja 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Szukasz pomysłu na udany weekend? 26 maja ruszają targi Gift Show Poland 2017

Upominki na różne okazje i oryginalne gadżety, warsztaty kreatywne, konkursy z nagrodami – to tylko niektóre z atrakcji czekających na uczestników targów Gift Show Poland 2017. Największe targi branży upominkowej w Polsce odbędą się w dniach 26-28 maja br. w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, które znajduje się przy ul. Marsa 56c. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Portal Exspace.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Szukasz pomysłu na prezent, interesujesz się nowinkami branżowymi, a może sam wykonujesz drobne upominki? Zastanawiasz się, w jaki sposób spędzić weekend z najbliższymi? Koniecznie odwiedź targi Gift Show Poland 2017 – podczas tegorocznego wydarzenia na odwiedzających czeka wiele atrakcji.

Nowość na targach - sektor zabawek

W trakcie targów, na stoiskach polskich i zagranicznych wystawców, zostaną zaprezentowane propozycje upominków na wiele okazji. W tym roku dla odwiedzających organizatorzy przygotowali także Wyspę Zabawek. To nowy sektor, w którym zostaną zaprezentowane m.in. lalki, klocki, samochody, pluszaki, gry logiczne, wideo, komputerowe konsole, a także urządzenia elektroniczne np. samochody zdalnie sterowane oraz drony. W nowym sektorze pojawią się również artykuły dla dzieci, takie jak: wózki, odzież, meble i produkty do pielęgnacji niemowląt i dzieci.

Warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych

Miłośników handmade’u na pewno ucieszy fakt, że w trakcie wydarzenia odbędą się warsztaty kreatywne. Podczas zajęć będzie można poznać m.in. tajniki scrapbookingu i decoupage’u, tworzenia zabawek oraz ich dekoracji. Warsztaty odbędą się drugiego i trzeciego dnia targów. Udział w warsztatach jest bezpłatny, wystarczy tylko zarejestrować się na wybrane zajęcia poprzez wysłanie wiadomości na adres: info@giftshow.pl. W mailu należy podać imię, nazwisko, numer telefonu oraz termin tj. dzień, godzinę i temat warsztatów. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już dziś.

Konkurs z nagrodami

Konkurs Best Gift Design został stworzony z myślą o studentach i absolwentach kierunków projektowych, fanach produktów handmade i DIY, a także osobach interesujących się designem. Produkty zostaną ocenione według czterech kryteriów: oryginalność, innowacyjność, walory estetyczne oraz dbałość wykonania. Jury przyzna nagrody o łącznej wartości ponad 10 000 zł w dwóch kategoriach: Najlepszy Projekt Produktu Upominkowego oraz Najlepszy Projekt Opakowania na Prezent. Udział w konkursie jest bezpłatny – wystarczy do 24 maja br. przesłać mailem lub pocztą wypełniony formularz, dostarczyć wzór produktu do recepcji pierwszego dnia targów oraz zarejestrować się (online lub na miejscu) jako osoba odwiedzająca targi.

Poznanie kultury Dalekiego Wschodu

Osoby zainteresowane kulturą Dalekiego Wschodu na pewno ucieszy fakt, że podczas targów odbędą się pokazy z Niematerialnego Dziedzictwa Narodowego Chin, podczas których zwiedzający będą mieli okazję poznać wyjątkową kulturę Dalekiego Wschodu. W ramach spotkania odbędzie się piętnaście prezentacji, podczas których będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób powstają dzieła sztuki wykonywane różnymi technikami, m.in. wycinane z papieru czy ręcznie plecione. Dodatkową atrakcją będzie możliwość nie tylko zobaczenia procesu powstania upominków, ale także zabrania ich do domu.

Targi to znakomite miejsce na udany weekend dla całej rodziny, a liczne atrakcje z pewnością dostarczą wielu niezapomnianych chwil. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich do uczestniczenia w bezpłatnym wydarzeniu.

Wiecej informacji: www.giftshow.pl

© Gift Show Poland

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.