Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
19 maja 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci StandOUT. Hannover Messe 2017

Wyjątkowa prezentacja marki jest dzisiaj ważniejsza niż kiedykolwiek

Niezwykle ważne dla firmy działającej globalnie i prezentującej się na prestiżowych, międzynarodowych targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Portal Exspace.pl wspiera polskich wystawców organizując StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej, którego celem jest promocja marek i oferty produktowej polskich firm, których prezentacje wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

19 maja poznaliśmy Laureatów 44. Edycji StandOUT. Hannover Messe 2017- największej i najważniejszej na świecie imprezy przemysłowej, która odbyła się w dniach 24-28 kwietnia br. Na 48 polskich firm, które eksperci z branży wystawienniczej współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili do udziału w StandOUT. Hannover Messe 2017 zagłosowało 2680 osób. Oczywiście nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu!

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów Hannover Messe 2017 głosami użytkowników portalu Exspace.pl zostały wybrane stoiska firm:

I. Miejsce - firma HYDRO
II. Miejsce
- firma Relpol
III. Miejsce
- firma F&F Filipowski

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace.pl otrzymały firmy:

- UNIDEZ
- ELKO-BIS
- ZZN LiuGong Dressta Machinery
- ZPUE SA
- Protektel
- AQ Group
- ZAMEL
- ZEG-ENERGETYKA
- ZPH DOKTORVOLT I ELEKTRO-PLAST

Laureatom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Hannoverze!

Stoiska Laureatów StandOUT. Hannover Messe 2017 to dobra synergia pomiędzy architekturą i produktem. Zrównoważone zestawienie elementów sprawia, że prezentacje marek wyróżnionych polskich firm są spójne zarówno jeżeli chodzi o komunikowanie najważniejszych wartości firmy jak i prezentacje produktu. Zapraszają klientów oferując inspirujące miejsce dla rozmów i spotkań.

Z przyjemnością i dumą prezentujemy stoiska Laureatów czyli najlepsze prezentacje marek i produktów polskich wystawców targów Hannover Messe 2017. Wszystkich 48 finalistów znajdziecie Państwo po linkiem StandOUT. Hannover Messe tutaj

I. Miejsce - firma HYDRO

II. Miejsce - firma Relpol

III. Miejsce - firma F&F Filipowski

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe otrzymały firmy:

- UNIDEZ

- ELKO-BIS

- ZZN LiuGong Dressta Machinery

- ZPUE SA

- Protektel

AQ Group

- ZAMEL

- ZEG-ENERGETYKA

- wspólne stoisko ZPH DOKTORVOLT I ELEKTRO-PLAST

StandOUT. realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W czterdziestu czterech edycjach platformę StandOUT. odwiedziło ponad 108 000 osób.

Zwiedzając z Exspace targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska - jeszcze długo po targach - możemy uzyskać cenne informacje zarówno na temat trendów wystawienniczych jak i ofert firm – finalistów StandOUT.

Partnerem konkursu był magazyn Control Engineering Polska.

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

Photos: © Exspace

Polecamy również:

- Uroczysta gala otwarcia Targów Hannover Messe 2017 - więcej tutaj
- Hannover Messe 2017: Ursus powraca z samochodem elektrycznym [MAMY pierwsze ZDJĘCIA] - więcej tutaj
- Ursus na targach Hannover Messe 2017 - więcej tutaj
- Polskie start-upy na targach Hannover Messe 2017 - więcej tutaj
- Polskie stoisko narodowe na Hannover Messe 2017 - więcej tutaj
- Stoisko SciTech Poland na Hannover Messe 2017 - więcej tutaj

 

Patronat Medialny:

Control Engineering Polska

 

 

www.controlengineering.pl

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.