Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
24 maja 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Świat dobrego smaku. Gdzie go szukać? ‘Culinary Gifts’ Tendence 2017 Frankfurt

Najlepiej u źródła. Czyli na frankfurckich targach Tendence, które od lat pokazują jak zmienia się i w którą stronę ewoluuje rynek zarówno upominków jak i dekoracji wnętrz. Tendence to fajne miejsce, gdzie z jednej strony można prezentować ciekawe produkty, a z drugiej podglądać i szukać inspiracji. A szczególnie w dziale Culinary Gifts, najsmaczniejszej przestrzeni jaką można sobie wyobrazić na targach i do tego bardzo dobrze opakowanej.

------------------------------

UWAGA! Wszystkim zainteresowanym ofertą prezentowaną na targach Tendence 2017 polecamy ciekawy - zorganizowany przez Przedstawicielstwo Targów Messe Frankfurt w Polsce - wyjazd na targi Tendence 2017 do Frankfurtu nad Menem. Więcej przeczytacie tutaj.

Tylko z Expace bezpłatne wejście na targi - oczywiście przy skorzystaniu z oferty wyjazdu organizowanego przez Messe Frankfurt. Oszcządzacie 144 zł netto

Targi Tendence, które odbędą się na początku wakacji w dniach 24-27 czerwca br. we Frankfurcie, to jedne z ważniejszych międzynarodowych targów dekoracji i wyposażenia wnętrz. Wystawcy z całego świata zaprezentują swoje produkty w następujących grupach tematycznych: Gift Classics, Young Gifts, Culinary Gifts, Accesories & Jewellery, Lovely Home, Seasonal Decoration, Pure & Elegant, International Sourcing.

O całej ofercie prezentowanej na Tendence możecie przeczytać tutaj.

Dzisiaj skupimy się na dziale Culinary Gifts - nowości, która pojawiła się pierwszy raz na zeszłorocznej edycji Tendence 2016 w prestiżowej hali 11.1. Pomysł stworzenia nowego działu Culinary Gifts na taragach Tendence okazał się niezwykle trafny. Przecież jednym z ‘prezentowych’ trendów ostatnich lat są dobrze opakowane produkty spożywcze. Naturalną siłą rzeczy pojawia się on również na najważniejszych w Europie i w Polsce targach. Niezwykle miło jest dostać w prezencie coś smakowitego. A jeżeli dodatkowo zawartość jest pięknie opakowana to taki podarunek to patent na sukces. Któż z nas nie lubi takich niespodzianek?  

W dziale Culinary Gifts na frankfurckich targach duże wrażenie robiły zarówno pięknie opakowane produkty i prezentacje firm jak i same stoiska. Wystawcy byli świadomi tego, że ekspozytory czy regały z produktami to dużo za mało. Dlatego na każdym stoisku były specjalne stanowiska, gdzie można było degustować produkty. Smaczne prezenty przyciągały tłumy degustatorów.

Stoisk w dziale Culinary Gifts było wiele. Z najciekawszych ekspozycji wybraliśmy dla Was trzy: Liquid Flow, Gourmet Berner i Nicolasa Vahé. Każda z wybranych firm w zupełnie inny sposób prezentuje produkt.

Liquid Gifts Flow

Source - Messe Frankfurt Exhibition GmbH / Thomas Fedra

Source - Messe Frankfurt Exhibition GmbH / Thomas Fedra

Centralnym punktem stoiska niemieckiej firmy Gourmet Berner były platformy degustacyjne. Firmaz Weinstadt zaprezentowała szeroki wybór produktów takich jak: szlachetne brandy owocowe, aromatyczne likiery, szeroki wybór olejów o wysokiej jakości i drzemy owocowe i galaretki, wina w pysznych smakach, jak również stale rosnąca gamę międzynarodowych i śródziemnomorskich specjałów dla smakoszy i koneserów. Wszystko z indywidualnie dostosowanym do produktu atrakcyjnym opakowaniem. Różnorodność oferty można było podziwiać na regałach ekspozycyjnych. 

Nicolasa Vahé

Najważniejszym miejscem stoiska duńskiej firmy Nicolasa Vahé były pięknie zaaranżowane stoły zapraszające odwiedzających do degustacji. Na specjalnym stanowisku kucharze przygotowywali ciepłe posiłki. A na półeczkach prezentowane były pięknie opakowane produkty firmy. Cała gama przypraw, pysznych syropów, kaw i herbat. Smakołyki wyprodukowane bez ulepszaczy. Zdrowe i naturalne.  https://eu.nicolasvahe.com/

Gourmet Berner

Najbardziej szalonym było stoisko Liquid Flow. Wielki pusty plac z białymi liniami na podłodze. A w środku zbita z surowych desek budka i wielka lada, która ja otaczała. Tutaj się działo. Tłumy, rozmowy, degustacja. Przemiła obsługa. Kompletny luz.

Dział Culinary Gifts to bardzo dobre miejsce również dla polskich firm, które w swojej ofercie mają dobrze opakowane produkty spożywcze. Zapraszamy do Frankfurtu!

Kontakt:

tel.: (22) 4943 201
mail: info@poland.messefrankfurt.com

www.targifrankfurt.pl

© Exspace.pl

photo © Exspace.pl i Messe Frankfurt Exhibition GmbH

--------

O targach Tendence

Nazwa targów’ Tendence’ jest bardzo adekwatna do zawartości, pokazują w jakim kierunku ewoluuje nasze codzienne otoczenie. Znajdziemy tutaj tysiące dobrze zaprojektowanych przedmiotów ułatwiających nasze życie, jest też trochę zabawnych bibelotów, ale przecież i te funkcjonują w naszym otoczeniu. Na Tendence zawsze spotkasz różnorodność. To bardzo cenne i niezwykłe doświadczenie dla każdego projektanta, producenta i handlowca. Warto przyjeżdżać do Frankfurtu!

www.targifrankfurt.pl

wizytówki

Komentarze:

loading
gray snapback sapka khalil mack dres orioles 膷ern谩 dres ultra boost uncaged parley chaussure skol twins czapka dallas cowboys on field hatter nsochi http://www.nsochi.com/
skomentowany przez    nsochi    25 styczeń 2021, 01:50 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.