wszystkie artykuły z działu >> TARGI
26 maja 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci StandOUT. INTERPACK 2017

Laureaci StandOUT. INTERPACK 2017
Imponująca prezentacja marki jest dzisiaj ważniejsza niż kiedykolwiek!

Niezwykle ważne dla firmy działającej globalnie i prezentującej się na prestiżowych, międzynarodowych targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Portal Exspace.pl wspiera polskich wystawców organizując StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej, którego celem jest promocja marek i oferty produktowej polskich firm, których prezentacje wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

Reklama

26 maja poznaliśmy Laureatów 45. Edycji StandOUT. Interpack 2017, największych i najważniejszych w branży opakowaniowej targów na świecie, które odbyły się w dniach 4-10 maja br. w Düsseldorfie. 37 polskich firm, które eksperci z branży wystawienniczej współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili do udziału w StandOUT. Interpack 2017 – w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 1550 osób. Nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu!

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów Interpack 2017 głosami użytkowników portalu Exspace.pl zostały wybrane stoiska firm:

I. Miejsce - firma Urliński
II. Miejsce - firma Wilk Group
III. Miejsce - firma Kram

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace.pl otrzymały firmy:

- Hellopak
- Toolco
- Masterpress
- ABA
- Etisoft
- Bogucki Folie

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Düsseldorfie!

Stoiska Laureatów StandOUT. Interpack 2017 to dobra synergia pomiędzy architekturą i produktem. Zrównoważone zestawienie elementów sprawia, że prezentacje marek wyróżnionych polskich firm są spójne zarówno jeżeli chodzi o komunikowanie najważniejszych wartości firmy jak i prezentacje produktu. Zapraszają klientów oferując inspirujące miejsce dla rozmów i spotkań.

Z przyjemnością i dumą prezentujemy Laureatów czyli najlepsze prezentacje marek i produktów polskich wystawców targów Interpack 2017. Wszystkich finalistów znajdziecie Państwo po linkiem StandOUT. Interpack tutaj

I. Miejsce - firma Urliński

II. Miejsce - firma Wilk Group

III. Miejsce - firma Kram

Wyróżnienie Honorowe - Hellopak

Wyróżnienie Honorowe - Toolco

Wyróżnienie Honorowe - Masterpress

Wyróżnienie Honorowe - ABA

Wyróżnienie Honorowe - Etisoft

Wyróżnienie Honorowe - Bogucki Folie

StandOUT. realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że StandOUT. odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W czterdziestu pięciu edycjach platformę StandOUT. odwiedziło ponad 110 000 osób.

Zwiedzając z Exspace targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska - jeszcze długo po targach - możemy uzyskać cenne informacje zarówno na temat trendów wystawienniczych jak i ofert firm – finalistów StandOUT.

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

Photos: © Exspace

Patronat Medialny:

Opakowania.com.pl

www.opakowania.com.pl

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.