Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
10 czerwca 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Projektanci biżuterii na targach Tendence we Frankfurcie

Świat pięknej biżuterii. Gdzie go szukać?

Najlepiej u źródła. Czyli na frankfurckich targach Tendence, które od lat pokazują jak zmienia się i w którą stronę ewoluuje rynek zarówno upominków jak i dekoracji wnętrz. Tendence to fajne miejsce, gdzie z jednej strony można prezentować ciekawe produkty, a z drugiej podglądać i szukać inspiracji. Polecamy >> Culinary Gifts - nowość, która pojawiła się pierwszy raz na zeszłorocznej edycji Tendence 2016.

REKLAMA
Polecamy ciekawy wyjazd na targai Tendence 2017- zorganizowany przez Przedstawicielstwo Targów Messe Frankfurt w Polsce. Więcej przeczytacie tutaj. Tylko z Expace bezpłatne wejście na targi - oczywiście przy skorzystaniu z oferty wyjazdu organizowanego przez Messe Frankfurt. Oszczędzacie 144 zł netto.

Kameralne targi Tendence odbywające się pod koniec czerwca we Frankfurcie, to międzynarodowa platforma wymiany doświadczeń w branży wystroju wnętrz, akcesoriów, biżuterii, produktów dla dzieci i dekoracji, ze szczególnie bogatą ofertą dekoracji bożonarodzeniowych i wielkanocnych. A dla projektantów biżuterii jest to Raj. Ponad 15% wystawców to właśnie producenci i projektanci unikatowej biżuterii.

Nie wiem czy Państwo wiecie, ale Polacy są drugimi po Niemcach producentami designerskiej biżuterii w Europie. Dlatego na targach Tendence najszerzej wśród polskich firm reprezentowana jest właśnie ta branża. Wystawcy Tendence każdego roku zaskakują swoją pomysłowością. Prezentujemy najciekawsze trendy podpatrzone w roku 2016.

Kolejna dawka inspiracji już z najnowszej edycji Tendence 2017, która odbędzie się w dniach 24-27.06.17- za tydzień!

© Exspace.pl
photos: © Exspace.pl

---------------

Kolejna edycja targów Tendence: 24–27.6.2017
Więcej informacji: www.tendence.messefrankfurt.com

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.