Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
30 czerwca 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Premiera „Green Farm” na Tendence 2017 Frankfurt

Tendence – „najświeższe” idee dosłownie!

W tegorocznej edycj targów Tendence prezentujących najnowsze trendy branży upominkowej i wyposażenia wnętrz, które odbęda się w dniach 24-27 czerwca br. we Frankfurcie nad Menem, po raz pierwszy prezentowana będzie zupełnie nowa kategoria artykułów gospodarstwa domowego, której polskim reprezentantem będzie domowa szklarnia „Green Farm”. Zapraszamy na stoisko F45 w hali A11.0!

„Green Farm” to kompletny, autonomiczny system do hydroponicznej uprawy roślin. Ten domowy ogród, w którym przez cały rok rosną świeże zioła i warzywa, jest prawdziwą gratką dla mieszkańców miast, tęskniących za kontaktem z Naturą,  dbających o zdrowie i właściwe odżywianie. Co najważniejsze, dzięki minimalistycznemu designowi i niewielkim rozmiarom - przypomina akwarium - „Green Farm” dopasowuje się do każdego wnętrza: zarówno do kuchni, jak i do salonu. Natomiast dzięki elektronicznie sterowanym funkcjom uprawa ziół i warzyw jest praktycznie bezobsługowa, co może być wybawieniem dla osób mających mnóstwo obowiązków.

W dzisiejszych czasach, kiedy obawy o środowisko naturalne rosną z dnia na dzień, a stopień zanieczyszczenia naszej planety oraz rosnąca popularność żywności genetycznie modyfikowanej stają się przyczynami kolejnych chorób cywilizacyjnych, własnoręczna uprawa warzyw i ziół to nie tylko przyjemna metoda relaksu, ale także ważny krok ku świadomemu, zdrowemu stylowi życia. Hydroponiczna uprawa roślin znakomicie realizuje założenia światowego trendu żywieniowego „grow your own” (wyprodukuj własne jedzenie) i daje użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji.

------------

„Green Farm” to szklarnia hydroponiczna do domowej uprawy warzyw i ziół, której producentem jest U-TEC Europe, europejski oddział japońskiej firmy produkcyjno-handlowej, z siedzibą w Warszawie. Trzon działalności spółki stanowi poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, ukierunkowanych na poprawę jakości życia. U-TEC Europe Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia

- Finalista konkursu Dobry Wzór 2016

Cytując opinię ekspertów z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego: „Green Farm doskonale wpisuje się w trend domowego ogrodnictwa i zrównoważonego stylu życia. Eliminuje główne problemy, które zniechęcają do samodzielnej uprawy roślin w domu - braku czasu, miejsca, odpowiedniego natężenia światła, czy kontaktu z ziemią. Produkt umożliwia stworzenie domowego ogródka w sposób sterylny, ekologiczny i zautomatyzowany. Dopracowany pod względem estetycznym. Nie ma odpowiednika na polskim rynku.”

- Finalista konkursu "Eco Design", organizowanego pod patronatem Ministerstwa Środowiska (27.X 2015r.)

- Nagroda Brązowy Wawrzyn za najlepsze stoisko podczas 23. Międzynarodowej Wystawy "Zieleń to Życie" (5.IX 2015r.)

- Wyróżnienie w konkursie Zielony Laur organizowanym podczas 23. Międzynarodowej Wystawy "Zieleń to życie" (3.IX 2015r.)

Więcej informacji: www.green-farm.pl

Polscy wystawcy targów Tendence 2017

Villa Verde Sp. z o.o.

 

8.0 A20

K&T Fashion Sp.zo.o

 

11.1 F38

Marcin Zaremski

 

11.1 C78

Dwor Kolacinek - Wojciech Wegrzynowski

 

8.0 C45

Modern Time Sp. z o.o.

 

11.0 F31

Prestige Candles Sp. z o.o.

 

9.1 F30

Eugenius Sp. z o.o.

 

9.0 C86

Slowroom Katarzyna Hiller

 

11.0 G32

Androinvest Anna Drag

 

9.0 B30

Dakowski Dwor Jaroslaw Kisiel

 

8.0 C51

Malgorzata Michalska Slusarstwo Artystyczne 'PA-MI'

 

8.0 A69

Omega Spolak Jawna A. Krysiak J. Witosz

 

11.0 F43

WIX LEO Artur Was

 

9.0 G26

Fundacja Rozwoju Przedsiebiorczo#ci Spolecznej

 

9.0 B75

Paulina Chojnowska STODOLA

 

11.0 A47

U-TEC Europe Sp. z o.o.

 

11.0 F45

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.