Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
04 lipca 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci StandOUT. FESTIWAL WNĘTRZ 2017

Bo ciekawa prezentacja marki jest dzisiaj ważniejsza niż kiedykolwiek!

Niezwykle ważne dla firmy i projektantów prezentujących się na targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Portal Exspace.pl wspiera wystawców organizując StandOUT. konkurs na stoiska, które ciekawie eksponują produkt, którego celem jest promocja marek i oferty produktowej firm/projektantów, których prezentacje wyróżniają się na na imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. 

4 lipca poznaliśmy Laureatów 47 edycji StandOUT. FESTIWAL WNĘTRZ 2017, targów które odbyły się w dniach 10-11 czerwca br. w Krakowie. 41 firm, które eksperci z branży wystawienniczej współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili do udziału w StandOUT. FESTIWAL WNĘTRZ 2017 - w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 950 osób. Nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu! O najciekawszych stoiskach FESTIWAL WNĘTRZ 2017 przeczytacie tutaj.

Najładniejszymi stoiskami targów FESTIWAL WNĘTRZ 2017 głosami użytkowników portalu Exspace.pl zostały wybrane stoiska firm:

I. Miejsce - PROLIVING
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 2000,00 zł


II. Miejsce - R-meble
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1500,00 zł


III. Miejsce - EKEklekle
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1000,00 zł

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace.pl otrzymały firmy:

Wyróżnienie Honorowe - WIELICKA MANUFAKTURA
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1000,00 zł

Wyróżnienie Honorowe - NASU
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1000,00 zł


Wyróżnienie Honorowe - BEE DESIGN
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1000,00 złLaureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Krakowie!

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. Konkurs realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W czterdziestu siedmiu edycjach StandOUT. oddano ponad 115.000 głosów.

StandOUT. FESTIWAL WNĘTRZ 2017 Link: http://exspace.pl/contests/show/153

© Exspace.pl

 photos © Exspace.pl

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.