wszystkie artykuły z działu >> TARGI
05 lipca 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Valdama debiutuje na Salone del Mobile Mediolanu 2014

Stoisko Valdana na Salone del Mobile Mediolanu 2014 w sekcji łazienek, zaprojektowane przez dyrektora artystycznego Prospero Rasulo, to wzorcowa przestrzeń do prezentacji. Projektant łączy pojęcia lekkości i wielkości tak, by były jednoznacznie czytelne dla odwiedzających. Scenografia stoiska to minimalistyczna gra form architektonicznych z subtelnymi akcentami kolorystycznymi.

Polecamy:

Valdama to młoda firma zlokalizowana w Civita Castellana, kolebce mistrzów ceramiki włoskiej. Szeroki wybór asortyment do łazienki firmy Valdama charakteryzuje najwyższej klasy włoski design i perfekcyjne wykonanie.

Scenografia, oparta o czytelny podział przestrzeni jest lekka i inspirująca. Swoją otwartością zachęca do spacerowania, a jej architektura sprawia, że odwiedzający mają możliwość wyobrazić sobie produkty firmy w realnej przestrzeni.

Uporządkowana przestrzeń świadomie wyznacza ścieżki dla odwiedzających - prowadząc przez ekspozycje. A proste i czytelne przenikanie się ekspozycji z otwartym miejscem dla gości sprawia, że ludzie czują się zaproszeni do wnętrza.

Założenia architektoniczne w prosty i elegancki sposób komunikują przyjazność firmy. Mając na uwadze produkt: najwyższej klasy włoski design łazienkowy – założenie idealnie komunikuje produkt i równocześnie najwyższej klasy włoski design.

Design: Prospero Rasulo, dyrektor artystyczny Valdama
Photos: Exspace.pl, materiały prasowe Valdama

więcej: www.valdama.it/en 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.