Reklama

wszystkie artykuły z działu >> ARCHITEKTURA
23 lipca 2017
wszystkie artykuły z działu >> ARCHITEKTURA

Biura urzędu nie muszą być nudne. Projekt Musk zachwyca!

Nowe wnętrza Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego

Projekt wnętrz biurowych Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego bazował na narzuconym układzie funkcjonalnym. Zadaniem projektantów było jego uszczegółowienie, praca z oświetleniem, posadzkami oraz identyfikacją kancelarii. Autorami koncepcji jest musk - Kolektyw projektowy współtworzony przez młodych śląskich architektów: Józek Madej, Katarzyna Sąsiadek i Weronika Kiersztejn.Główną rolę we wnętrzach grają: wyposażenie w stonowanej kolorystyce, posadzka w formie różnokolorowych paneli, grafiki ścienne w kolorach województwa śląskiego oraz nowoczesne oświetlenie liniowe obniżające wizualnie bardzo wysokie pomieszczenia Urzędu.

Uzupełnieniem projektu stała się mapa województwa rozciągająca się na cała szerokość pomieszczenia i opisująca najważniejsze miejsca i fakty w regionie.

Autorzy: musk
Projekt: kwiecień – wrzesień 2016
Realizacja: luty – czerwiec 2017
Inwestor: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Zdjęcia: Artur Jurkowski, www.arturjurkowski.info

---------------

o Musk Collective Design

Kolektyw projektowy współtworzony przez młodych śląskich architektów: Józek Madej, Katarzyna Sąsiadek i Weronika Kiersztejn. Forma kolektywu jest naszą odpowiedzią na aktualną sytuację rynku projektowego. Nie ograniczamy się do projektowania architektury, bo nie pozwala nam na to nasza ciekawość i pasje. Dlatego w projektach integrujemy architekturę, wzornictwo, grafikę, socjologię przestrzeni i kreowanie wizerunku pod kątem danego inwestora czy tematu. Tak interdyscyplinarny charakter daje możliwość zapewnienia klientom kompleksowej usługi: od architektury, budowania identyfikacji po koordynację i wdrożenie.

MUSK, fot. Bartek Barczyk

Pierwszy raz pomyśleliśmy o pracy razem na 1 roku studiów WA Politechniki Śląskiej, wtedy też powstała nazwa "musk". O współpracy zadecydowaliśmy w Amsterdamie, ale na stałe zostaliśmy na Śląsku – w Katowicach. Doświadczenie zdobywaliśmy w pracowaniach w Polsce, Holandii i we Francji. W 2013 roku otrzymaliśmy nagrodę "Młody Twórca" w konkursie Architektura Roku SARP o/Katowice. Prywatnie – przyjaźnimy się od 9 lat.

www.musk.pl

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.