Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
30 września 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Hit wystawienniczy. Stoisko Peter Schmidt Group z najważniejszymi nagrodami za design

15 mkw może zachwycić świat!

Stoisko Peter Schmidt Group zaprezentowane na targach EuroShop 2017 w Düsseldorf to Laureat Red Dot Award: Communication Design 2017, Corporate Design Preis 2017 i zwycięzca Iconic Award 2017.

Na niewielkiej powierzchni - zaledwie 15 metrów kwadratowych - stoisko Peter Schmidt Group pozostawia trwałe wrażenie, prezentując wiedzę projektową w dziedzinie komunikacji marki w szeroko pojętej branży wystawienniczej. Elementem dominującym stoiska jest olbrzymia maszyna pop-cornowa - łapacz wzroku, który jest nie tylko interpretacją motta „We’re smashing!“, ale także wielojęzycznym doświadczeniem w aranżacji przestrzeni. Stoisko Peter Schmidt Group było jednym z najczęściej fotografowanych na EuroShop. Motto „We’re smashing!“ jest również tłumaczone na przestrzeń, która praktycznie "rozbija" oczy: sosnowe powierzchnie, na których projektanci zastosowali uderzający wzór zacieranych pasków przypomina powrót stylu "Memphis" z lat osiemdziesiątych, a także estetyki cyrkowej. Guido Schröpel zaprojektował dobrze oświetloną przestrzeń,  która pomimo niewielkiej powierzchni zapewnia wystarczająco dużo miejsca na rozmowę i prezentację projektów - w postaci eksponatów czy cyfrowych ekranów.

Peter Schmidt Group Messestand EuroShop 2017

Peter Schmidt Group Messestand EuroShop 2017

[VIDEO] Peter Schmidt Group Messestand EuroShop 2017

Peter Schmidt Group Messestand EuroShop 2017

----------

Peter Schmidt Group Fair Stand EuroShop 2017 Düsseldorf
Client: Peter Schmidt Group
Design: Peter Schmidt Group https://www.peter-schmidt-group.de/en/home
Concept: Guido Schröpel

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.