Reklama

wszystkie artykuły z działu >> WYDARZENIA
05 listopada 2012
wszystkie artykuły z działu >> WYDARZENIA

Laureaci konkursu standOUT. Tour Salon 2012


8. edycja konkursu standOUT. Tour Salon 2012 – na najciekawsze stoiska targów – wzbudziła wielkie zainteresowanie. Łącznie oddano 5 888 głosów. Jest to bardzo budujące. Pokazuje, ile Wystawcy mają fanów i ludzi, którzy „walczą” o to, żeby stoiska ich faworytów były  sklasyfikowane jak najwyżej. Na tym nam najbardziej zależy – żeby wysiłek włożony w wystąpienie targowe - był promowany jeszcze długo po tym, jak zakończy się impreza targowa.

Łącznie oddano 5 888 głosów.
Jest to bardzo dobry wynik. Widać, ze głosowanie wzbudziło wiele emocji. Myślę, że nie tylko my, designerzy z exspace.pl, jesteśmy pod wielkim wrażeniem Państwa zaangażowania w głosowanie i  dbałości o wizerunek wystawienniczy firm.

Konkurs standOUT organizowany od kwietnia br. przez portal exspace.pl | BEYOND FAIR DESIGN – ma na celu promocję: Wystawców, którzy świadomie podchodzą do wystąpień targowych i konsekwentnie, z wielką dbałością budują wizerunek targowy na przestrzeni lat oraz promocje designerów i firm, które realizują zabudowę. Najciekawsze stoiska targów wybierane są przez nas. Wystawców, designerów, grafików, studentów, ludzi odwiedzających targi.

The winner is ... stoisko firmy Grupa ALLEGRO | Servis LOKALO.PL!  Projektant - Maciej Nawrocki | student Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, kierunek Architektura Wnętrz.

Panie Macieju - bardzo gratulujemy!

Pomysł i realizacja - Orange Promotion
Project manager ze strony agencji - Andrzej Nowak
Projektant - Maciej Nawrocki
Osoba odpowiedzialna za projekt w Allegro - Marcin Sienkowski brand manager Lokalo.pl

Wszystkie zdjęcia stoiska LOKALO.PL wykonał: Łukasz Pietrzak

Poniżej lista Laureatów  standOUT. Tour Salon 2012 - w kolejności zdobytych punktów.

1. Miejsce Grupa ALLEGRO | Servis LOKALO.PL | Projektant - Maciej Nawrocki | Pomysł i realizacja - Orange Promotion

2. Miejsce Małopolska Organizacja Turystyczna  |wyk. APMiR. Artur Żyrkowski

3. Miejsce Region Lubelski | design by Bogusław Doba | wyk. Nextformat

* * *

  1. Wyróżnienie Gmina Przemęt
  2. Wyróżnienie Veneto
  3. Wyróżnienie Kujawsko- Pomorskie
  4. Wyróżnienie Miasto Poznań i Metropolia Poznań wyk. All In Event
  5. Wyróżnienie Śląskie
  6. Wyróżnienie Świętokrzyskie
  7. Wyróżnienie Logos Travel


Bardzo prosimy Laureatów o dosłanie informacji nt. designerów stoisk i firm obsługujących wystawców. Konkurs nasz jest organizowany również po to, żeby promować designerów i firmy, które realizują wyróżniające się zabudowy.


Stoiska w kolejności zdobytych punktów można oglądać w galerii załączonej do Artykułu.

Bardzo cieszy nas Wyróżnienie dla stoiska Gminy Przemęt. Ważne w tym konkursie jest zmobilizowanie wszystkich, którzy są sympatykami firm, partnerami i w tym przypadku pewnie mieszkańców Gminy. Wspaniałe osiągnięcie jak na tak niewielkie stoiska. Zaangażowanie wystawcy w zmobilizowanie osób do głosowanie właśnie na jego stoisko Gminy Przemęt. jest niesamowite. Możemy tylko pogratulować Gminie Przemęt za tak wspaniała  akcję promocyjna naszego konkursu.

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Stoisk interesujących było wiele. Pierwsze miejsce może zająć tylko jedno. W przypadku targów Tour Salon 2012 kandydatów do pierwszego miejsca było co najmniej kilku.

Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za Wasze głosy i zaangażowanie. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję targów Tour Salon.


Na Podium - tu szukaj inspiracji.


  redakcja exsapce.pl

wizytówki

Komentarze:

loading
cieszymy się, że możemy jeszcze długo prezentować stoiska,które wyróżniły się na targach.Pamiętajcie, że piszemy również o designerach,którzy projektują piękne stoiska i o firmach,które je realizacją.W naszym dziale na podium macie zdjęcia wszystkich nagrodzonych stoisk. Taki cel tego konkursu - stoisk mają żyć dłużej niż czas targów,mamy poznawać firmy - wystawców, którzy dbają o swój wizerunek, designerów i firmy, które realizują zabudowy.
skomentowany przez    exspace.pl    19 listopad 2012, 09:10 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.