Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
29 września 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Hit wystawienniczy! Dental Scan na CEDE 2017

Sukces firmy na targach w dużej mierze zależy od sposobu ekspozycji, co oznacza, że architekci przestrzeni wystawienniczych mają tu wiele do powiedzenia. Odwiedzając każde kolejne tragi - w ciągu naszej 25-cio letniej podróży po największych wydarzeniach wystawienniczych w Europie i w Polsce – szukamy odpowiedzi na pytanie: dlaczego niektóre stoiska i aranżacje ekspozycji - zapadają nam w pamięć, a inne – chociaż często dużo bardziej okazałe – zapominamy.

Widzieliśmy wiele stoisk i ekspozycji produktu. Wiele naprawdę fajnych. I po obejrzeniu ich w tak dużej ilości, dzielimy się tym co uważamy, że jest ‘trendy’. Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy stoisko Dental Scan, które odwiedziliśmy na tegorocznej edycji Wystawy CEDE odbywającej się w dniach 14-16 września w Poznaniu.26. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2017 oraz towarzyszący jej 1. Kongres Unii Stomatologii Polskiej to połączenie oferty producentów, dystrybutorów i wydawnictw z bogatym programem edukacyjnym. CEDE 2017 to było niekwestionowane święto stomatologii odkrywające moc nowości. Nie jest łatwo wyróżnić się wśród takich marek jak Colgate-Palmolive Poland, Marrodent, KAVO Kerr, Cerkamed, Poldent, BlanX, Dentsplay Sirona czy Kol-Dental.

Dlaczego więc zakochaliśmy się w stoisku Dental Scan?

Odwiedzając targi pozostajemy w stałym kontakcie z tym, co nas otacza. Nawet jeżeli świadomie wybieramy cel naszych spotkań czy wędrówek po targach to nasze myśli biegną ku przestrzeniom, które inspirują. Jak ważny jest materiał z którego zbudowane jest stoisko?

Większość stoisk, żeby nie powiedzieć ‘prawie wszystkie’ wykorzystuje jako główny budulec pomalowaną płytę pilśniową lub stolarską - upodabniając się do siebie. Co się stanie gdy zamiast pomalowanej płyty pilśniowej czy stolarskiej użyjemy kartonów? I umieścimy na nich grafikę komunikującą kompetencje firmy.

Powstaje stoisko, które idealnie wyczuwa jeden z najnowszych trendów, który obserwujemy na największych targach w Europie: lekka i przytulna przestrzeń, która działa na emocje. Architektura stoiska Dental Scan doskonale współgra z ofertą firmy - którą jest wdrożenie nowoczesnego programu dla gabinetów stomatologicznych, który pozwala na wykonywanie nawet najbardziej zaawansowanych prac protetycznych w dobrej jakości oraz w możliwie krótkim czasie.

'Dental Scan to unikalny w skali kraju projekt pracowni protetycznej on-line. Jego główną ideą jest udowodnienie całemu środowisku stomatologicznemu, że skaner wewnątrzustny ma sens i jest niezbędny po to, aby technik mógł prawidłowo wykonać uzupełnienie protetyczne. Jak rownież unikalna forma dzialalności, którą firma Dental Scan prowadzi w skali kraju wyposażając kliniki dentystyczne w skanery wewnątrzustne, nawiązując równocześnie współpracę w zakresie wykonywania prac protetycznych, szkoleń dla lekarzy jak również wsparcia technicznego i merytorycznego.'- Paulina Pokusa, technik dentystyczny i pasjonatka stomatologii cyfrowej, która już wkrótce rozpocznie prowadzenie bloga w serwisie Dentonet.

Andrzej Warchlewski, Paweł Bernatek, Agnieszka Boczkowska i Sabina Wilczewska

Ważnym elementem architektury stoiska Dental Scan jest jego obsługa. Przy stole – który był głównym elementem przestrzeni wystawienniczej - można było porozmawiać z właścicielami firmy dr. Pawłem Bernatkiem, Andrzejem Warchlewskim, Kamilem Nagórką i Wiolettą Wiśniewską. Ta kameralna atmosfera podkreślała to, że współpraca z partnerami biznesowymi jest najważniejsza dla firmy.

Paulina Pokusa, Urszula Kałużna (Exspace.pl), Andrzej Warchlewski, Paweł Bernatek, Agnieszka Boczkowska i Sabina Wilczewska

Dental Scan swój udział w CEDE 2017 sprowadził do rzeczy ważnej i niezwykle istotnej dla budowania marki. Bo dzisiaj sam produkt to za mało. Nawet najlepszy. I każde działanie, które wykracza poza jego prezentacje jest niezwykle ważne dla budowania marki - przyjaznej dla klientów!

Stoisko Dental Scan to Laureat Wyróżnienia Honorowego StandOUT. CEDE 2017.

-------------

Wystawca: Dental Scan / http://dentalscan.pl/
Targi: CEDE 2017 / 14-16.09.17 Poznań
P
rojekt: Katarzyna Ciesłowska KMP EXPO
R
ealizacja: KMP EXPO Kraków http://kmp-expo.pl/pl/ / współpraca: Coulors Factory http://www.coloursfactory.pl/index.html
Photos: © Exspace.pl

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.