Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
04 października 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci 49 Edycji StandOUT. CEDE 2017

Niezwykle ważne dla firm prezentujących się na targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Portal Exspace.pl wspiera wystawców organizując StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej - którego celem jest promocja firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.4 października poznaliśmy Laureatów 49 edycji StandOUT. CEDE 2017. Poznańska Wystawa CEDE 2017, której celem była integracja świata biznesu z codzienną rzeczywistością każdego gabinetu stomatologicznego, a także środowiskiem naukowym, zgromadziła prawie 200 firm. Stoiska 51 finalistów w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 1350 osób. Nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu!

Najładniejszymi stoiskami targów CEDE 2017 głosami użytkowników portalu Exspace.pl zostały wybrane stoiska firm: Marrodent, Cerkamed i DENTSPLY SIRONA. Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Jury Konkursu otrzymały firmy: Dental Scan, 3M Poland i KAVO Kerr.

I. MiejsceMarrodent
Projekt: Pate Media

Realizacja: BWS EXPO

II. Miejsce - Cerkamed
Projekt: Michał Starzycki / Antares; Grzegorz Sudół / Cerkamed

Realizacja: Antares Łódź

III. Miejsce - DENTSPLY SIRONA
Projekt: Pate Media

Realizacja: BWS EXPO

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pl otrzymały firmy:

Wyróżnienie Honorowe - Dental Scan
Projekt: Katarzyna Ciesłowska KMP EXPO

Realizacja: KMP EXPO Kraków / współpraca: Coulors Factory

Wyróżnienie Honorowe - 3M Poland
Projekt: Neomesse Kraków

Realizacja: Neomesse Kraków

Wyróżnienie Honorowe - KAVO Kerr

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Poznaniu!

Finalistów 49. Edycji StandOUT. CEDE 2017 znajdziecie tutaj.

© Exspace

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.