Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
10 października 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

HIT wystawienniczy! Harvey Maria na Warsaw Home 2017

Podłoga nie musi być nudna!

Jak to się dzieje że niektóre stoiska i aranżacje ekspozycji zapadają nam w pamięć, a inne, chociaż często dużo bardziej okazałe – nie? Jest wiele pomysłów które skradają Show. Jednym nich są graficzne pomysły na stoisko. One sprawiają, że marka czy produkt się wyróżniają. Ale taka jest właśnie ich rola. Wyróżnić. Podkreślić. Sprawić, że coś jest niepowtarzane. Budzi emocje. A bez wzbudzania emocji to co pokazujemy i to jak się pokazujemy często jest zestawem kilku mniej lub bardziej fajnych przedmiotów czy form.

Stoisko Harvey Maria zaprezentowane na zakończonych 8 października br. targach Warsaw Home 2017 to doskonały przykład architektury wystawienniczej, której głównym bohaterem jest GRAFIKA.
-----------------
Miło nam poinformować, że Harvey Maria to Laureat Wyróżnienia Honorowego StandOUT. Warsaw Home 2017.

-----------------
Pomysłodawczyni stoiska Anka Ryźlak z Harvey Maria wraz z projektantem i wykonawcą rysunków Mariuszem Syta stworzyli intrygująca przestrzeń, obok której nikt nie przechodził obojętnie. Płaskie formy nagle robią się trójwymiarowe, stając się integralnym elementem przestrzeni. Gubimy się na chwile w takim świecie, by od nowa definiować to na co patrzymy.

Stoisko podzielone zostało na: przedpokój, łazienkę i kuchnię. W każdym z pomieszczeń inny design pod nogami i odmienna kolorystyka, ale całość spójna stylistycznie i spięta ciekawą kreską na ścianach, która wyczarowała niezwykłe tło aranżacyjne dla winylu: meble, armaturę czy też drzwi, a nawet psa czekającego na kiełbasę.

photo: Harvey Maria

photo: Harvey Maria

‘Nie chcieliśmy pomniejszać przestrzeni stoiska meblami, nawet gdyby miały być one białe, to jednak posiadają jakiś gabaryt. Malunki miały przyciągnąć wzrok przechodniów, nawet kosztem chwilowego odwrócenia uwagi od podłogi, ale wiedziałam, że finalnie nikt nie pomyśli, że sprzedajemy rysunki do łazienki czy kuchni, i że za chwilę wzrok powędruje na nasz produkt, którym są podłogi winylowe do wnętrz domowych i komercyjnych. Zostawiliśmy też oczywiście kilka „żywych” elementów, jak roślinność, drabinę, stół czy ławkę, aby dodały smaku całości – mówi pomysłodawczyni stoiska Anka Ryźlak, prowadząca medialnie markę Harvey Maria.

Realizację ilustracji Harvey Maria powierzyła Mariuszowi Syta, zdolnemu restauratorowi (http://www.bardziejbar.pl/), który hobbystycznie zajmuje się zarówno malarstwem, jak i tworzeniem niebanalnych aranżacji wnętrz.

photo: Harvey Maria

photo: Harvey Maria

photo: Harvey Maria

Harvey Maria to świetny, świeży design (duża geometria), różnorodna kolorystyka (podzielona na 3 palety) i ultrafunkcjonalność (łatwość instalacji i pielęgnacji w jednym).

Podłogi winylowe do wnętrz domowych i komercyjnych stworzyły znane brytyjskie projektantki (Cath Kidston, Neisha Crosland i Dee Hardwicke). W zależności od kolekcji płytki perfekcyjnie naśladują drewno, kamień lub ceramikę.

photo: Harvey Maria

Marka zaistniała w UK w 1994 roku, a na polskim rynku obecna jest od marca tego roku. W tym czasie podłogi Harvey Maria zdążyły już dużo „nabałaganić” w mediach – ciekawe wzornictwo dostrzegły Internet, prasa i telewizja. Teraz do portfolio „achów” i „ochów” marka może spokojnie dorzucić targowe aranżacje :-).

#podłoganiemusibyćnudna

www.harveymaria.pl

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
uwielbiam takie stoiska ;-)
skomentowany przez    Kaśka    16 październik 2017, 22:56 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.