Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
17 października 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

VOX na Warsaw Home 2017

MARKA VOX ODSŁONIŁA SWOJE WNĘTRZE

Podczas drugiej edycji targów Warsaw Home marka VOX odsłoniła swoje wnętrze, pokazując nie tylko najnowsze kolekcje mebli,  drzwi,  podłóg i systemów ściennych, ale także zapraszając do rozmowy gościa specjalnego -  znaną psychoterapeutkę i psycholożkę, Katarzynę Miller.

VOX Warsaw Home 2017, projekt Joanna Dittmar, Smart Design Expo; realizacja Smart Design Expo, photo: materiały prasowe VOX

Niemal czterystumetrowa strefa VOX, będąca jednocześnie największym stoiskiem na targach, zaaranżowana została w przytulny sposób, nawiązujący do naturalnego wyglądu naszych domów. Odwiedzający mogli obejrzeć m.in. tegoroczną premierę – kolekcję Simple autorstwa Marty Krupińskiej, a także stylistycznie dopasowane naturalne podłogi Skandinavien oraz wyróżnione tytułem Must Have drzwi Smart. Smart Design Expo - firma, która zaprojektowała i zrealizowała zabudowę, a w szczególności projektantka stoiska Joanna Dittmar, dbając o każdy szczegół w każdym 'pokoju', chcieli sprawić, żeby wszyscy odwiedzający VOX czuli się jak w domu.

VOX Warsaw Home 2017, projekt Joanna Dittmar, Smart Design Expo; realizacja Smart Design Expo, photo: materiały prasowe VOX

VOX Warsaw Home 2017, projekt Joanna Dittmar, Smart Design Expo; realizacja Smart Design Expo, photo: Smart Design Expo

VOX Warsaw Home 2017, projekt Joanna Dittmar, Smart Design Expo; realizacja Smart Design Expo, photo: Smart Design Expo

-----------------
Miło nam poinformować, że stoisko VOX znalazło się wśród 63 finalistów StandOUT. Warsaw Home 2017 konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Zapraszamy do wzięcia udziału poprzez głosowanie i wyrażanie opinii!

-----------------

Oczywiście nie mogło zabraknąć czasu na rozmowę przy aromatycznej kawie. Katarzyna Miller opowiedziała o kulisach akcji „Porozmawiajmy o wnętrzu”, a także o tematach ważnych dla  każdego z nas – wolności  osobistej, akceptacji samego siebie i relacjach z najbliższymi. Po spotkaniu uczestnicy otrzymali książki autorstwa Katarzyny Miller z dedykacją.

Więcej o akcji:

O wnętrzu można myśleć na wiele sposobów. Z wieloznaczności tego pojęcia marka VOX uczyniła atut. Razem z Katarzyną Miller zaprasza do rozmów o tym, co najważniejsze. W ramach akcji „Porozmawiajmy o wnętrzu” przez najbliższe pół roku będzie można posłuchać inspirujących rozmów o życiu, zadać nurtujące nas pytanie, a także osobiście spotkać się z cenioną psycholożką i psychoterapeutką.

Marka VOX od zawsze wierzy, że to, w jaki sposób żyjemy, ma ogromny wpływ na to, kim jesteśmy. Dlatego o wnętrzu myśli wielopłaszczyznowo. W każdym przypadku na pierwszym miejscu znajduje się człowiek i jego potrzeby. Podejście to, wynikające z symbiozy humanistyki i biznesu, zaowocowało akcją „Porozmawiajmy o wnętrzu”. W jej ramach marka VOX razem z Katarzyną Miller – jedną z najbardziej cenionych psycholożek i psychoterapeutek – zaprasza do rozmów o tym, co najważniejsze. O wolności osobistej, szczęściu, relacjach i wszystkim, co nas nurtuje. Rozmowy z Katarzyną Miller przyjmą formę zarówno wirtualnych, jak i bezpośrednich spotkań. Przez najbliższe pół roku będzie można posłuchać inspirujących dyskusji Katarzyny Miller ze znanymi postaciami, a także osobiście napisać list, zadać pytanie czy wziąć udział w autorskim spotkaniu w salonach VOX.

Spotkanie z Katarzyną Miller na stoisku VOX na targach Warsaw Home 2017 / projekt stoiska Joanna Dittmar, Smart Design Expo; realizacja Smart Design Expo, photo: materiały prasowe VOX

W ramach akcji „Porozmawiajmy o wnętrzu” co tydzień, w każdy poniedziałek, na Facebooku marki VOX będą pojawiać się materiały video, w których ważne pytania Katarzynie Miller zadają m.in. Zbigniew Zamachowski, Michał Olszański, Jakub Przebindowski, Wojciech Błach, Kamil Lemieszewski i Robert Żołędziewski. „Czym tak naprawdę jest szczęśliwe życie? Co to znaczy, że szczęście czasem bywa? I czy praca nad sobą nie czyni z nas outsiderów?” – odpowiedzi na te pytania można znaleźć już w pierwszym odcinku cyklu. Raz w miesiącu Katarzyna Miller do zarejestrowanej grupy osób będzie wysyłać wyjątkowy list, na który można w każdej chwili odpisać i zaproponować kolejny temat do rozmowy. Oprócz wirtualnych spotkań, co miesiąc w wybranych salonach VOX będą organizowane autorskie wieczory z Katarzyną Miller, podczas których każdy z gości będzie mógł podzielić się swoją opinią lub doświadczeniami, zadać własne pytanie i otrzymać książkę z autografem. Spotkania w salonach odbędą się w pięciu miastach: Warszawie (19.10), Poznaniu (16.11), Wrocławiu (14.12), Gdańsku (18.01) oraz Katowicach (15.02), a zapisać się na nie można już teraz poprzez stronę: www.porozmawiajmy.vox.pl

Zgodnie z filozofią VOX to, jak mieszkamy, ma ogromny wpływ na nasze życie. Dlatego produkty marki powstają w odpowiedzi na realne potrzeby człowieka, w oparciu o metodologię design thinking. Pracują nad nimi multidyscyplinarne zespoły, w skład których, oprócz projektantów, wchodzą psychologowie, etnografowie czy socjologowie. Akcja „Porozmawiajmy o wnętrzu” jest wynikiem zainteresowania ludzkimi potrzebami, które dla marki VOX są najważniejsze.

Photo: Smart Design Expo, materiały prasowe VOX

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Byłam na spotkaniu z Panią Katarzyna Miller na stoisku VOX w Warszawie. Cudowna kobieta. Świetny pomysł na rozmowy o wnętrzach...
skomentowany przez    ania    16 październik 2017, 22:52 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.