Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
24 października 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

HIT wystawienniczy! mode:lina™ projektuje stoisko MILKE na Warsaw Home 2017

Po zeszłorocznym sukcesie firmy MILKE na tarach Warsaw Home firma powróciła w kolejnym roku z całkowicie nowym stoiskiem targowym zaprojektowanym przez poznańską pracownię mode:lina™.

Za nazwą MILKE kryje się marka zaskakująca swoich klientów realizacją zadań na pierwszy rzut oka niewykonalnych, które dzięki wieloletniemu rozwojowi udaje im się wykonywać. Ten rozwój oraz podejście biznesowe MILKE zostały dostrzeżone podczas zeszłorocznych targów Warsaw Home Expo 2016, gdzie firma zdobyła nagrodę „Odkrycie Roku”.

-----------------
Miło nam poinformować, że stoiskMILKE to Laureat Wyróżnienia Honorowego StandOUT. Warsaw Home 2017.

-----------------

Pawilon targowy, za którym stoją projektanci z mode:lina™, to lekka ażurowa forma, nawiązująca do wyrazistej identyfikacji marki MILKE i jej głównego elementu – logotypu z jego charakterystycznym obramowaniem. Dlatego też, wykonane z siatki ażurowe elewacje pawilonu odkrywają jego drewniane ramy konstrukcyjne.

Architekci z mode:lina™ stanęli przed zadaniem pogodzenia ze sobą potrzeby stworzenia w pełni otwartego na gości targowych pawilonu, który jednocześnie zapewni prywatność podczas biznesowych rozmów. Odpowiedzią na to stały się dynamiczne podziały stoiska, które pozwoliły na stworzenie przestrzeni idealnych do rozmów. Projektanci, dzieląc bryłę na mniejsze części, stworzyli także liczne wejścia i przejścia, dzięki którym pawilon zachował swoją otwartą formę.

MILKE specjalizuje się w produkcji okładzin ściennych wewnętrznych i elewacyjnych z betonu architektonicznego w technologii GRC. Chcąc w pełni ukazać potencjał oferowanych przez MILKE produktów, projektanci z biura mode:lina™ wykorzystali sztandarowe rozwiązania marki jako element wykończenia ścian. Tym samym betonowe okładziny ścienne oprawiono w czarne ramy, na wzór logotypu oraz umieszczono na ścianach pawilonu nadając im kształty korespondujące z jego formą

Aby pawilon był wyróżniającym się punktem na mapie targów, uzupełnieniem jego programu funkcjonalnego jest wyeksponowany bar kawowy oraz przygotowane przestrzenie do odpoczynku.

------------------

PROJECT: MILKE, fair pavilion / pawilon targowy MILKE

www.milke.se

DESIGN: mode:lina™

www.modelina-architekci.com

PROJECT TEAM: Paweł Garus, Jerzy Woźniak, Kinga Kin, Małgorzata Szymańska Anna Kazecka, Małgorzata Szymańska, Natalia Wasicionek

COMPLETION: Październik 2017 / October 2017

LOCATION: Targi Warsaw Home 2017

AREA: 160m2

PHOTOS: Patryk Lewiński

 

wizytówki

Komentarze:

loading
mode:lina wymiata !!!
skomentowany przez    Marek    24 października 2017, 17:57 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.