Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
25 października 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci 50 Edycji StandOUT. Warsaw Home 2017

Większe, bardziej wymyślne i piękne: stoiska na Warsaw Home były wspaniałe

Niezwykle ważne dla firm prezentujących się na targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Portal Exspace.pl wspiera wystawców organizując StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja marek i oferty produktowej wystawców największych imprez wystawienniczych w Polsce i w Europie jeszcze długo po targach. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie są jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.25 października poznaliśmy Laureatów 50 edycji StandOUT. Warsaw Home 2017. Warsaw Home 2017, międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz odbywające się w Ptak Warsaw Expo w dniach 6-8 października, zgromadziły ponad 400 firm i ponad 600 marek.

Do finału StandOUT. Warsaw Home 2017 architekci współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili 63 wystawców. Stoiska finalistów w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 2150 osób. Nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu!

Najładniejszymi stoiskami targów Warsaw Home 2017 głosami użytkowników portalu Exspace.pl zostały wybrane stoiska firm: PRES-BOIS, INTERIUM i Archerlamps.

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu, pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl, otrzymały firmy: MILKE, Fabryka Mebli Biurowych MDD, Chors za instalację“Chors - telling stories", LuCreate, SH Studio Szadkowski i Henschke, KOOKU Design, Harvey Maria Polska, borcas, Swallow's Tail Furniture i Renault.

Wyróżnienie Specjalne otrzymała wystawa Design In Apartment prezentująca 20 polskich marek wzorniczych.

I. Miejsce - PRES-BOIS
Projekt: Angelika Jończyk
Realizacja: PRES-BOIS

II. MiejsceINTERIUM
Projekt: Marta Cerkownik i Agata Rauch

Stoisko INTERIUM to było widowisko wpisujące się w najbardziej aktualny trend w designie wystawienniczym, którym są EMOCJE. Marta Cerkownik i Agata Rauch, projektantki stoiska, stworzyły wyjątkową atmosferę ciepła, przytulności i harmonii. Inspirująca przestrzeń swoją otwartością zachęcała do spacerowania, a jej architektura, pełna zakamarków i tajemniczości, na każdym kroku zaskakiwała odwiedzających. Więcej informacji o stoisku INTERIUM znajdziecie tutaj

III. Miejsce - Archerlamps
Projekt: Małgosia Archer

Realizacja: Archerlamps

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu, pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl otrzymały firmy:

Wyróżnienie Honorowe - MILKE
Projekt: mode:lina™

Pawilon targowy, za którym stoją projektanci z mode:lina™, to lekka ażurowa forma, nawiązująca do wyrazistej identyfikacji marki MILKE i jej głównego elementu – logotypu z jego charakterystycznym obramowaniem. Dlatego też, wykonane z siatki ażurowe elewacje pawilonu odkrywają jego drewniane ramy konstrukcyjne. Więcej informacji o stoisku MILKE znajdziecie tutaj

Wyróżnienie Honorowe - Fabryka Mebli Biurowych MDD
Projekt: Krystian Kowalski

Realizacja: Fabryka Mebli Biurowych MDD

Wyróżnienie Honorowe - Chors za instalację “Chors - telling stories"
Projekt: Piotr Kalinowski Modelista

Realizacja: INTERIUM

Wyróżnienie Honorowe - LuCreate
Projekt: LuCreate

Wyróżnienie Honorowe - SH Studio Szadkowski i Henschke
Projekt: SH Studio Szadkowski i Henschke
Realizacja: SH Studio Szadkowski i Henschke

SH Studio to warszawska pracownia projektowania wnętrz, której filozofią jest łączenie kolorów, form meblarskich i dzieł sztuki we wnętrzach. Poprzez takie działania projektanci SH w swojej codziennej pracy kreują przestrzenie o niepowtarzalnym charakterze. Stoisko SH Studio na Warsaw Home w mistrzowski sposób ukazało tę filozofię: proste bryły pozornie przypadkowo stojących ścian wydzieliły kilka mniejszych przestrzeni, podkreślających urodę eksponowanych w nich mebli i dzieł sztuki. Wśród prezentowanych artystów znaleźli się Rafał Rudko, Łukasz Rudecki i Kuba Słomkowski. Więcej informacji o stoisku Renault znajdziecie tutaj

Wyróżnienie Honorowe - KOOKU Design
Projekt: KOOKU Design

Realizacja: KOOKU Design

Wyróżnienie Honorowe - Harvey Maria Polska
Pomysł: Anka Ryźlak, Projekt&Realizacja: Mariusz Syta

Pomysłodawczyni stoiska Anka Ryźlak z Harvey Maria wraz z projektantem i wykonawcą rysunków Mariuszem Syta stworzyli intrygująca przestrzeń, obok której nikt nie przechodził obojętnie. Płaskie formy nagle robią się trójwymiarowe, stając się integralnym elementem przestrzeni. Gubimy się na chwile w takim świecie, by od nowa definiować to na co patrzymy. Stoisko podzielone zostało na: przedpokój, łazienkę i kuchnię. W każdym z pomieszczeń inny design pod nogami i odmienna kolorystyka, ale całość spójna stylistycznie i spięta ciekawą kreską na ścianach, która wyczarowała niezwykłe tło aranżacyjne dla winylu: meble, armaturę czy też drzwi, a nawet psa czekającego na kiełbasę. Więcej informacji o stoisku Harvey Maria Polska znajdziecie tutaj

Wyróżnienie Honorowe - borcas
Projekt: borcas

Realizacja: borcas

Wyróżnienie Honorowe - Swallow's Tail Furniture
Projekt: Swallow's Tail Furniture

Realizacja: Swallow's Tail Furniture

Wyróżnienie Honorowe - Renault
Projekt: Marzena Michalska / Project Manager: Katarzyna Kwiatkowska

Realizacja: Smart Design Expo w kooperacji z Don't worry
Więcej informacji o stoisku Renault znajdziecie tutaj

Wyróżnienie Specjalne - Design In Apartment
Wystawa
prezentująca 20 polskich marek wzorniczych.
Projekt: Monika Pietras, współwłaścicielka marki GDEL oraz showroomu skupiającego polskie marki – GDEL & friends

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem za rok w Warszawie!

Patronat medialny nad 50. Edycją StandOUT. objęły: Miesięcznik "BIZNES meble.pl”, HOMESQUARE - Portal poświęcony wzornictwu, architekturze, aranżacji wnętrz i ogrodów, Agencja Public Relations OKKMagazif o wnętrzach, produktach i projektantach i Portal polskiej reklamy wizualnej signs.pl.

© Exspace

----------------------

Patronat Medialny

Miesięcznik "BIZNES meble.pl”
www.wydawnictwo.meble.pl 

HOMESQUARTE

Agencja Public Relations OKK
www.okkpr.pl

Signs.pl
www.signs.pl

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.