wszystkie artykuły z działu >> INSTALLATION
04 września 2019
wszystkie artykuły z działu >> INSTALLATION

MUFPP MURAL zainspirowany hiszpańskimi ogrodami. Brawo Pink Intruder!

David Moreno i Miguel Arraiz, założyciele grupy Pink Intruder, stworzyli piękny i energetyczny mural zainspirowany kolorami warzyw i owoców, które można spotkać w ogrodach miast Hiszpanii - MUFPP MURAL.

A wszystko po to, by zachwycił burmistrzów z całego świata, którzy zostali zaproszeni na coroczny kongres Mayors’ Summit of the Milan Urban Food Policy Pact (MUFPP) do Walencji. Kongres burmistrzów towarzyszył wydarzeniom odbywającym się w ramach Valencia - World Food Capital 2017. MUFPP MURAL zaprojektowany przez Pink Intruder, dekorował jedną ze ścian centrum kongresowego, gdzie odbywało spotkanie.

photo Noel Arraiz

photo Noel Arraiz

Chcemy zbudować symboliczny element, który łączy wszystkie produkty naszych ogrodów. Niech będzie symbolicznym elementem wszystkiego, co w nich powstaje przez stulecia. Reprezentuje wszystkich ludzi różnych kultur, religii i etniczności, którzy przez ponad dwa wieki karmieni ziemią Walencji, stworzyli naszą kulturę. Dla tych, którzy tu mieszkają, dla tych, którzy zapraszają, dla tych, którzy przyjadą. Po raz pierwszy miasto będzie stolicą świata jedzenia. Z tego powodu chcemy, aby to MURAL był darem dla tego, co jest symbolem naszego modelu produkcji, naszej diety i kultury kulinarnej.” - Pink Intruder

photo Noel Arraiz

Pink Intruder to projekt grupy artystów z doświadczeniem w realizacji Instalacji w przestrzeni miejskiej, wydarzeń artystycznych oraz organizacji i koordynacji wydarzeń kulturalnych.

David Moreno Terrón / Miguel Arraiz García / photo Noel Arraiz

MUFPP MURAL
projekt i realizacja: Pink Intruder - David Moreno Terrón / Miguel Arraiz García
termin: October 2017
miejsce: Palacio de Congresos de Valencia / Valencia. Spain
klient: Mercavalencia
photography: Noel Arraiz

+ www.pinkintruder.com

  

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Amazing!
skomentowany przez    Anre    30 październik 2017, 08:49 obserwuj post

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.