wszystkie artykuły z działu >> PROJEKTANCI
31 października 2017
wszystkie artykuły z działu >> PROJEKTANCI

Nieszablonowe elementy wystroju i wyposażenia wnętrz. Zobaczcie co wyczarowuje EKEklekle!

EKEklekle to mały świat wielkiej wyobraźni, w którym uchylamy drzwi do świata Alicji z Krainy Czarów i zaglądamy z Nią na drugą stronę lustra. Sami uwielbiamy otaczać się nieszablonowymi elementami wystroju i wyposażenia wnętrz dlatego też stworzyliśmy markę EKEklekle, która łączy w sobie w sposób spójny, a jednocześnie nieskrępowany elementy o spełniającym marzenia designie i zaspokajającej oczekiwania funkcjonalności.

EKEklekle to ReDesign mebli oraz elementów służących aranżacji stylowych wnętrz. Koncepcja ta zrodziła się z miłości do natury, stylu XVIII i XIX w. Anglii oraz z doświadczenia jakie zdobyliśmy podczas polskich i włoskich staży szkoleniowych poświęconych właśnie renowacji starych mebli.Spacerując po ogrodach świata EKEklekle będziecie mogli zmaterializować meble swoich snów biorąc udział w ich zaprojektowaniu, mogąc dowolnie dobrać ich kolor i rodzaj materiału jakim będą wykończone.

Dla tych, którzy posiadają ciekawe meble marząc o nadaniu im drugiego życia otworzyliśmy Klinikę ReDesignu, w której jak na strychu Akademii Pana Kleksa przeprowadzamy ich renowację i nadajemy im nowy klasyczny lub nowoczesny wygląd. Po takiej rekonwalescencji zarówno zabytkowy Berżera czy zniszczony Taboret na nowo zachwycą swych właścicieli.


Nie przekraczając wcześniej tej (bajkowej) granicy oddzielającej świat kolorowych pomysłów, odważnych wizji i na pozór niepasujących kolaży nie byliśmy świadomi jak wielkim zainteresowaniem mogą się cieszyć ich rzeczywiste realizacje.

Odwaga w doborze kolorów, wszechstronność w czerpaniu form stanowiących początek nowych przedmiotów do dziś zaskakuje przede wszystkim nas... Ale ich prawdziwość i niewymuszony proces inicjujący ich powstanie oraz emocjonalny stosunek do każdego z tych niezwykłych przedmiotów powodują, że ciężo nam się z nimi rozstać. Chęć pozostania w ich posiadaniu jest determinowana ich absolutną niepowtarzalnością.

 

Świat, który nas otacza i którym sami się otaczamy ma na nas ogromny wpływ. Dobór wszystkich jego elementów cieszy nas tym bardziej im jest on dokonywany przez nas w spposób świadomy i indywidualny. Odpowiednie przedmioty mogą nam to ułatwić, uprzyjemnić i spowodować, że będą nas definiować stając się naszymi "ubiorem". Formowanie użyteczności przez wzgląd na indywidualne cechy postrzegania i korzystania ze świata jest dla nas w trakcie procesu powstawania projektu i jego wykonania niezmiernie ważnym aspektem. To też pozwala nam osiągnąć odpowiednie zestawienie ze sobą kilku marek w naszej ofercie.


Użytkowe/Nieużyteczne - tak swoje propozycje charakteryzuje marka "NO GOOD DESIGN". Produkty tej marki stanowią idealne uzupełnienie mebli "BERGERDESIGN" wykonywanych od zera w oparciu o najwyższej jakości materiały. Do osiągnięcia zakładanych efektów kompozycji dla całej projektowanej przestrzeni dobieramy wiele ciekawych rozwiązań renomowanych producentów, których jesteśmy dystrybutorami.

Nasza oferta przygotowana jest również dla osób lub instytucji zainteresowanych wypożyczeniem mebli. Projektujemy, wykonujemy i odnawiamy niepowtarzalne detale projektowanej przestrzeni. W ofercie posiadamy gotowe meble jak również wykonujemy i dostarczamy meble pod dany projekt.

Oceń naszą jakość, spotkaj nas na jednej z wielu imprez w różnych miejscach w kraju i za granicą. Odwiedź nasz świat w naszej autorskiej pracowni lub zaproś nas do siebie by choć w skrawku poznać nasze umiejętności...

Jeśli chcecie poznać nasz warsztat, usłyszeć i zobaczyć jak powstają niepowtarzalne przedmioty EKEklekle to zapraszamy o dogodnej dla Was porze do naszej pracowni położonej w zacisznym i malowniczym miejscu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Agnieszka Gałgus-Braumberger
arch. Krajobrazu - Florysta - Projektant wnętrz i mebl

https://www.facebook.com/EKEklekle

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.