wszystkie artykuły z działu >> TARGI
28 listopada 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Interior. Architecture. Hospitality Expo - nowy format wystawienniczy na Heimtextil 2018

Odwiedź największe na świecie - targi tekstyliów domowych‎. Heimtextil 2018 odbędą się w dniach od 9 do 12 stycznia 2018 we Frankfurcie nad Menem. W 2017 roku targi Heimtextil odwiedziło prawie 70 000 branżystów ze 141 krajów, w tym 1 637 z Polski. Swoje produkty zaprezentowało 2 965 wystawców, w tym 35 firm z Polski.

Rynek tekstyliów do wystroju, architektury wnętrz oraz wyposażenia hoteli rozwija się przede wszystkim z myślą o elastyczności, funkcjonalności i produkcji, zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Tym kwestiom poświęcony będzie Interior. Architecture. Hospitality Expo – najnowszy format wystawienniczy na Heimtextil, czyli największych na świecie targach tekstyliów do wyposażenia wnętrz i obiektów we Frankfurcie nad Menem.

Wybrani wystawcy zaprezentują swoje produkty tekstylne oraz rozwiązania materiałowe podczas nowej wystawy w hali 4.2., skierowanej przede wszystkim do architektów, projektantów oraz osób decyzyjnych w zakresie wyposażenia i dekoracji przestrzeni komercyjnych. Na Expo będzie można znaleźć zarówno estetyczne i funkcjonalne rozwiązania w obszarze nowoczesnego wystroju wnętrz, zgodnego z zasadą zrównoważonego rozwoju, jak również wymogami strukturalnymi i ochrony przeciwpożarowej.

Produkty na nowej wystawie przedstawiane będą w indywidualnych motywach, dopasowanych do poszczególnych klientów, łącznie z nowinkami w zakresie tkanin akustycznych, modułowych dywanów oraz okładzin ściennych. Odwiedzający branżyści będą mieli okazję porozmawiać bezpośrednio z producentami i znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące specyfiki ich najnowszych projektów. Jako pierwsze firmy z sektora, udział w Expo zapowiedziały Drapilux oraz Low&Bonar. 

------------------------

Na targach Heimtextil 2018 wystawiać się będzie 35 firm z Polski: Agmamito Jacek Siekacz, AMW NAWROT Sp. J, BOWI-STYL PW Wieslawa Sitarz, Consalnet SA, F.H. DAVIS, DEKOMA Sp. z o.o., Drukarnia Tkanin Michalski, Fabb sp. z o. o., Fargotex Sp. z o.o., FARO Zielinski, Spolka Jawna, Franc - Textil Sp. z.o.o., HAFT S.A., Halantex Sp. z o.o., IDESIN M. Siwek Sp. J., Inter Widex Wieslaw Mierzejewski, KBM Sp. z o.o., LECH, MAGAM Sp. z o.o., Mardom Decor, Neo Consulting - Agnieszka Mikos, Novo Tech Sp. z o.o., PIK, Polontex S.A, Profi-Styl Sp. z o.o., RAD-POL Sp. z o.o., Ridex Sp. z o.o. Sp.K., S.I.C. Sp. z o.o., Sanwil Polska Sp.z o.o., Tkaniny J.A. Dankowski, Toptextil Sp. z o. o., Uniglob Sp. z o.o., WISAN SA, Zawisza - Jan Sienkiewicz i Zegar Wojciech Dzikowski i Alicja Zyder.

Poniżej kilka migawek z Heimtextil 2017

Toptextil Heimtextil 2017 photo© Exspace

Ridex Heimtextil 2017 photo© Exspace

Franc Gardiner Heimtextil 2017 photo© Franc Gardiner

Fargotex Group Heimtextil 2017 photo© Exspace

Halantex Heimtextil 2017 photo© Exspace

Davis Heimtextil 2017 photo© Exspace

 Mardom Decor Heimtextil 2017 photo© Exspace

© HEIMTEXTIL

photos © HEIMTEXTIL

Wiecej informacji o HEIMTEXTTIL 2018 tutaj

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.