wszystkie artykuły z działu >> TARGI
02 grudnia 2017
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Maison et Objet Paris 2016: Kartell Fragrances x Ferruccio Laviani

Wyrafinowana wizja zapachu

Firma Kartell to znany na świecie producent wysokiej jakości przedmiotów z tworzywa sztucznego zaprojektowanych przez słynnych projektantów, o dużej wartości technologicznej i 100% “MADE IN ITALY”. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Kartell to nie tylko ponadczasowe przedmioty.W 2015 roku na styczniowych Maison et Objet 2015 swoją premierę miała nowa linia Kartell Fragrances, kolekcja „perfum dla domu”.

Kartell nie zawodzi, jeśli chodzi o sposób prezentowania swojej marki. Stoisko Kartell Fragrances, zaprojektowane przez Ferruccio Laviani na Maison et Objet Paris 2016, było zachwycającym widowiskiem wyrafinowanej wizji zapachu.

Architektura Kartell Fragrances to nie tylko minimalistyczna prostota, ale także zabawne eksperymenty z formą i nawiązania do wzorów historycznych. Przestrzeń niezwykle zróżnicowana i oryginalna.

Paryskie stoisko, jednocząc w jednym miejscu wzornictwo przemysłowe i perfumerię, podzielone zostało na osiem obszarów, by dać pełny obraz wszystkich ośmiu ekskluzywnych zapachów Kartell Fragrance.

Photo: STUDIO LAVIANI

+ http://www.laviani.com/

-----------

O Kartell Fragrance

Kluczową rolę w realizacji nowej linii ‘perfum dla domu’ odgrywają materiałowe i technologiczne innowacje. Zapachy mieszało sześciu światowych ekspertów ‘nosa’: Annie Buzantian, Honorine Blanc i Fabrice Pelegrin (Firmenich), Mathieu Nardin (Robertet), Celine Ripert (Mane), Sébastien Plan i Marie Hugentobler (Cosmo International).  Węchowa paleta wyraża w klasycznym stylu, tradycję i bogactwa treści, ale też ironię i pewien urok. Kolekcja zawiera krystaliczne, oniryczne i rozmarzone projekty, niektóre z nowoczesnymi akcentami, inne bardziej klasyczne. Oferowane są one w różnego rodzaju obiektach zaprojektowanych przez Ferruccio Laviani'ego, takich jak min.: świece (Dice, Nikko, Oyster), parowniki (Perfumegun), urządzenia elektroniczne z kapsułkami (pop-up) czy nawiewniki wykonane z zaawansowanych technologicznie włókien trzcin aromatycznych (Cache Cache-Ming). W sumie prawie 70 kombinacji.

+ Kartell Fragrance 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.