Reklama

wszystkie artykuły z działu >> DESIGN
03 grudnia 2017
wszystkie artykuły z działu >> DESIGN

Zielone kreacje nastrojów. Alain Gilles dla Green Mood

Tak w skrócie można opisać projekty Alain Gilles dla Green Mood

Czytelnikom portalu Exspace.pl Alain Gilles jest dobrze znany. Belgijski projektant zaprojektował wybitne stoisko Green Mood na BIENNALE INTERIEUR 2016 w KORTRIJK, o którym więcej przeczytacie tutaj.

‘G-Screens’, najnowszy projekt Alain Gilles dla Green Mood to okrągły panel pokryty mchem połączony z wolnostojącą metalową ramą. Wydaje się, że G-Screen to idealny element do każdej przestrzeni komercyjnej, w której wymagana jest wysoka absorpcja akustyczna i naturalna estetyka. Zakrzywiona rama i panel stanowią ładny kontrast w stosunku do często prostych linii i ostrych krawędzi typowego środowiska korporacyjnego.

G-Screen można umieścić w dowolnym miejscu, a nawet przymocować do sufitu. Okrągłe panele mogą działać jako funkcjonalna i atrakcyjna granica lub akcent w dużej przestrzeni. Panel wyposażony jest w standardową gamę opcji i kolorów mchu, którą oferuje Green Mood.

Produkty z linii G-Line działają nie tylko jako naturalny pochłaniacz dźwięku, ale również pomagają w zmniejszeniu stresu i promowaniu ogólnego dobrego samopoczucia, które zwykle znajdujemy w otoczeniu przyrody.

 

Green Mood to młoda belgijska firma, założona w 2014 roku, wprowadzająca nową, rewolucyjną koncepcję projektowania elementów do wyposażenia wnętrz. Oferuje w pełni zachowane naturalne produkty roślinne łączące estetykę z wysoką absorbcją akustyczną.

photos: Green Mood

www.greenmood.pl

www.greenmood.be

www.alaingilles.com

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.