Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
30 stycznia 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci 51 edycji StandOUT. Heimtextil 2018

29 stycznia poznaliśmy Laureatów 51 edycji StandOUT. Heimtextil 2018, największych na świecie targów tekstyliów do wyposażenia wnętrz i obiektów międzynarodowe. Wśród 2975 wystawców Heimtextil 2018, które odbyły się w dniach 9-12 stycznia we Frankfurcie na Menem, zaprezentowało się 35 firm z Polski.

Niezwykle ważne dla firm prezentujących się na targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Exspace.pl  wspiera wystawców organizując StandOUT. – plebiscyt na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT.  jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.Do finału 51 edycji StandOUT. architekci współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili 31 polskich wystawców. Stoiska finalistów w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 1250 osób. Nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu!

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów Heimtextil 2018 głosami użytkowników portalu Exspace.pl zostały wybrane stoiska firm: 

I. Miejsce - Halantex

II. Miejsce – Toccare

III. Miejsce - Ridex

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu, pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl, otrzymały firmy:

Wyróżnienie Honorowe – IDESIN

Wyróżnienie Honorowe – Wendre

Wyróżnienie Honorowe – Dekoma

Wyróżnienie Honorowe – FABB

Wyróżnienie Honorowe – Top Textil

Wyróżnienie Honorowe – Davis
Projekt: Pracownia bro.Kat w składzie Roma Skuza, Bogna Polańska, Marcin Czopek
Realizacja MGM Expo

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem we Frankfurcie!

StandOUT. realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W dotychczasowych pięćdziesięciu edycjach StandOUT. oddano ponad 120 000 głosów. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

Partnerem wydarzenia było Messe Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz.

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

----------------------

Partner StandOUT. Heimtextil 2018 Frankfurt

 Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa

www.targifrankfurt.pl

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.