Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
31 stycznia 2018
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Tkaniny w pięknej postaci. Nowa kolekcja Ridex na 2018 rok

Nowa kolekcja Ridex na 2018 rok to eksplozja odważnych wzorów geometrycznych, moc kontrastu Black&White oraz siła struktury i naturalnych splotów. Prezentujemy Państwu tkaniny, które mogą odgrywać we wnętrzu pierwszoplanową rolę.

W surowych betonowych loftach, w minimalistycznych przestrzeniach znakomicie wpasowuje się kolekcja Black&White, w której dominują mocne kraty, romby czy hipnotyzujące zygzaki i meandry.

Black&White

Zdecydowanym akcentem kolorystycznym z pewnością będzie tkanina Cube czyli przenikające się niczym w kalejdoskopie trójwymiarowe konstelacje geometrycznych kształtów.

Cube

Tribeca i Bukara to delikatne pół-przezierne sploty o metalicznym połysku doskonale uzupełniające duże przeszklenia loftów.

Tribeca

Więcej tkanin prezentujemy w galerii przy Artykule. Zapraszamy! 

 

Ridex jako tegoroczny partner arena DESIGN oraz Miasto Żyje Designem serdecznie zaprasza na jubileuszową, 10 edycję wydarzenia, w dniach 6-9 marca do Poznania. Najnowsze kolekcje mozna będzie oglądać na stoisku firmy na arena DESIGN jak również na stoisku Pracownia Programów Edukacyjnych i Współpracy z Przemysłem.

Ridex od kilkunastu lat ściśle współpracuje z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu. Koncepcja programu edukacyjno-projektowego (PE-P) jest alternatywną formą kształcenia przyszłych projektantów, uzupełniająca proces edukacyjny o elementy praktycznej współpracy z partnerami biznesowymi. Ridex jest jednym z nich.

 

-----------------

Miło nam poinformować, że firma Ridex otrzymała prestiżowe III. Miejsce w StandOUT. Heimtextil 2018 plebiscycie na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej - organizowanym przez portal Exspace.pl. O wszytskich Lureatach przeczytacie tutaj.

Photos: Ridex, Exspace.pl

Więcej informacji: www.ridex.pl

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.