Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
26 stycznia 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Jesteśmy jeden krok przed tym co jest dzisiaj. Relacja z Heimtextil 2018 Frankfurt

To był zdecydowanie udany początek sezonu wystawienniczego: w dniach 9-12 stycznia około 70 000 gości ze 135 krajów spotkało się z innowacyjnymi projektami 2975 międzynarodowych wystawców na Heimtextil 2018 we Frankfurcie na Menem.Heimtextil to największe na świecie targi tekstyliów do wyposażenia wnętrz i obiektów – a to oznacza tylko jedno. Nie mogło na nich zabraknąć firm z Polski. Swoja ofertę prezentowali: Agmamito, Akademia Sztuk Pięknych Wydział Tkaniny, AMW Nawrot, Bowi-styl, Consalnet, Dekoma, Drukarnia Tkanin Michalski, F.H. DAVIS Kazimierz Hanusiak, Fabb, WISAN - Piękno i nastrój w Twoim domu , Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A., Fargotex Group, FARO TEKSTYLIA, Fibero, Firma Zegar, Franc-Textil, Halantex, Idesin, Integro Poland, KBM, Magam, Mardom, Neo Consulting, P.P.U.H.„LECH”, PIK, Polontex S.A. Firany Tkaniny Obrusy i dodatki do dekoracji wnętrz DesignOmania, PROFI-STYL, Rad-Pol Meble Tkaniny, Ridex, S.I.C. Sp. z o.o., Sanwil, Tkaniny J.A.D., Toptextil , Uniglob i Zawisza. Stoiska polskich wystawców możecie obejrzeć tutaj.

THE FUTURE IS URBAN Trends 2018/219

Głównym tematem Heimtextil 2018 była urbanistyka w kontekście architektury i branży hotelarskiej: „THE FUTURE IS URBAN”. Taki też tytuł miała prestiżowa wystawa w strefie Therm Park prezentująca TRENDY 2018/2019. Theme Park już dawno stał się wizytówką Heimtextil. Przedstawia trendy kolorystyczne i materiałowe nadchodzącego sezonu i pokazuje realne perspektywy dla naszej branży: od innowacji tekstylnych do projektowania wnętrz po progresywne procesy produkcyjne. O wspaniałych instalacjach strefy Theme Park przeczytacie tutaj.

DIY creation of fashion eschewing the need for sewing, demonstrated in Dutch label Post Couture’s “Fab Lab”.

THE FUTURE IS URBAN Trends 2018/219 Theme Park Heimtextil 2018  Photo: Exspace.pl

Architektura łączy się z wzornictwem tekstylnym

Rynek tekstyliów do wystroju, architektury wnętrz oraz wyposażenia hoteli rozwija się przede wszystkim z myślą o elastyczności, funkcjonalności i produkcji, zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Tym kwestiom poświęcona była Interior. Architecture. Hospitality Expo – najnowszy format wystawienniczy na Heimtextil.

Interior. Architecture. Hospitality Expo, photo Exspace.pl

Udany start dla wystawców “All about pets”

Wystawcy produktów tekstylnych przeznaczonych dla psów i kotów zaprezentowali swoje wyroby po raz pierwszy na Heimtextil w dziale All about pets. Obszar All about pets na Heimtextil idealnie nadaje się do tego, aby zaprezentować się nie tylko zainteresowanym właścicielom zwierząt domowych, ale także dekoratorom wnętrz, projektantom wnętrz i sklepom meblowym. 

Wystawa “All about pets” Heimtextil 2018

Nigdy nie jest tak, że jest jeden trend

Dla wielu wystawców obecność na tych wiodących na świecie międzynarodowych targach branżowych ma duży wpływ na ich sukces w nadchodzącym sezonie. Nie tylko dzięki zebranym na targach zamówieniom oraz możliwości nawiązania nowych kontaktów oraz podtrzymania już istniejących relacji z klientami. Także dzięki inspiracjom. Wystawcy Heimtextil korzystają z wieloletnich doświadczeń i pozytywnego wizerunku imprezy, która każdego roku przyciąga do Frankfurtu najważniejszych graczy oraz osoby decyzyjne w tej branży z całego świata.

Zabieramy więc Was w podróż po tych niezwykle pięknych i kolorowych targach. Zobaczcie co będzie modne za rok... w Galerii znajdziecie ponad 100 zdjęć. Zwróćcie uwagę na światło.

CASTILLA TEXTIL Heimtextil 2018

nano touch Heimtextil 2018

LINTERNO Heimtextil 2018

BLACK FOREST Heimtextil 2018

Anteprima Heimtextil 2018

on design Heimtextil 2018

Green Village Heimtextil 2018

IMLITEX Heimtextil 2018

Więcej inspiracji znjdziecie w Galerii przy artykule. ZAPRASZAMY!

Photos: © Exspace.pl

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.