Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
07 lutego 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Polscy wystawcy Christmasworld 2018

Ozdoby choinkowe produkowane w Polsce, w szczególności ręcznie malowane bombki, pełne blasku i elegancji, budzą zachwyt na całym świecie. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że są to prawdziwe cacka. Mimo że nie należą do najtańszych, od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

To samo z pięknymi polskimi choinkami i dekoracjami miejskimi, które oglądać można w największych miastach świata: stawiane są na rynkach, dekorują ulice czy centra handlowe.

Z kolei w romantyczny nastrój ludzi na całym świecie wprowadzają świece... z Polski. Tak, tutaj też mamy Światu wiele do zaoferowania.

Najlepszymi miejscem, gdzie obejrzeć można potencjał polskiej branży ozdób choinkowych i dekoracji sezonowych to odbywające się co roku w styczniu targi Christmasworld, najważniejsza w roku data w kalendarzu zamówień w międzynarodowej branży dekoracji świątecznych i okolicznościowych.

Christmasworld 2018, odbywające się we Frankfurcie na Menem w dniach 26-30 stycznia br., zgromadziły ponad 1100 wystawców z całego świata, w tym 45 firm z Polski.Polscy wystawcy Christmasworld 2018: Adal, Adpal, Armir, Bispol Candles, Centresky, Ceramex, Combi, CR-GAMA, Dagmara, Dalian Talent, Deko Lalek, Dekor-PAP, Drobo, Eurostocket, Ewax, Agawa, Glass-Pol, Glassware, Glass Witch, GMC, Impuls, IPB Decoration, Jumi, Justyś, Komozja Family, Koronex, Koza Dereza, MAG, MAX, Multidekor, Norma, PAW, Pinus, Polamp, Portimex, Rabella, SAB, Silverado, Szkło-Dekar, Wiktoria Morawski, Victoria, Villa Verde, Vitbis Polska i Zniczplast.

To właśnie we Frankfurcie prezentowana jest co roku oferta najnowszych produktów i trendów na wszystkie święta w roku, a także innowacyjne pomysły dekoracji zewnętrznych oraz dużych lokali komercyjnych, kierowana do hurtowni i sklepów detalicznych, centrów handlowych, marketów budowlanych oraz branży ogrodniczej.

Dodatkową wartość oraz inspirację stanowi obszerny program wydarzeń towarzyszących wśród których zachwycały wystawy Trends 2018/2019 i THE LOFT - przygotowana przez holenderskich projektantów z 2dezign, pokazy specjalne oraz wykłady ekspertów.

------------

Miło nam poinformować, że portal Exspace wspiera polskich wystawców organizując StandOUT. Paperworld 2018 i Christamsworld 2018 - plebiscyt, którego celem jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce. Swoje typy można wybierać do 20 lutego 2018 r. Zagłosuj na swoich ulubionych nominowanych!

Obok Christmasworld równolegle odbyły się pokrewne targi branżowe: Paperworld i Creativeworld oraz druga edycja targów Floradecora. W roku 2018 zgromadziły one łącznie 3023 wystawców z 69 krajów.

Z polskimi wystawcami targów Christmasworld, Paperworld i Creativeworld spotkali się na ich stoiskach przedstawiciele portalu Exspace.pl. Rozmawialismy o sposobie prezentacji firmy na targach i nowościach oraz zainteresowanie stoiskiem wśród odwiedzających.

Zabieramy więc Was w podróż po pięknych i kolorowych targach. W roli głównej: polscy wystawcy i ich wspaniała oferta! W Galerii znajdziecie dużo więcej firm i zdjęć. Zapraszamy!

Agawa www.agawa.waw.pl

Glass Witch www.glasswitch.pl

Multidekor  www.multidekor-illumination.com

Adal  www.adal.net.pl

Norma www.norma-home.com

IPB Decoration  www.ipb-decoration.eu

IPB Decoration od 25 lat funkcjonujemy na rynku unikalnych dekoracji przestrzennych na każdą okazję. Firma realizacuje aranżacje dla najbardziej prestiżowych obiektów świata.

GREENERY  www.greenery-sab.eu 

Greenery jest producentem profesjonalnych wyrobów dekoracyjnych z igliwia. Marka powstała w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby międzynarodowego rynku dekoracji sezonowych. Jej misją jest dostarczenie do przestrzeni handlowej i miejskiej oraz do obiektów użyteczności publicznej nowej jakości produktów aranżacyjnych. Oferta Greenery wyróżnia się wysoką jakością materiałów, autorskim designem i elastycznością rozwiązań.

ADPAL www.adpal.pl

Blask zapalonej świecy - piękny, delikatny, pełen uroku, wprowadza nas w romantyczny nastrój, dający bezpieczeństwo i spokój. Codzienne doświadczenie niezwykłego stylu i nastroju jaki tworzą świece stearynowe ADPAL, wyróżniające się magiczną i niepowtarzalną powłoką w postaci kryształków lodu, uczyni wyjątkowym każdy wieczór.

FEM Group www.femcandles.com

DEKO LALEK   www.dekoracje3d.pl

DEKO LALEK jest dekoratornią działającą na rynku od 1998 roku. Firma zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie oprawy plastycznej imprez okolicznościowych. Wszystko wykonują sami, od projektu aż po realizację. Posiadają własną pracownię projektowo-plastyczną. W ofercie DEKO LALEK są wyroby dekoracyjne wielkogabarytowe do dekoracji na każdą porę roku, oraz okazyjnie według indywidualnych potrzeb klienta. Każdy element dekoracyjny (bombki jajka, kasztany, pomarańcze itp) jest ręcznie malowany, co nadaje mu niepowtarzalny urok.

Bukowski www.bukowski.se

Królestwo pluszowych misiów, króliczków, kotków, piesków i wielu, wielu innych niezwykle uroczych przytulanek. Firma Bukowski Design została założona przez Barbarę i Janusza Bukowskich w 1990 roku w Sztokholmie. Początkowo projektantka i właścicielka firmy Barbara Bukowska wymyślała i własnoręcznie szyła pluszowe zwierzątka dla swoich synów. Jednak od tego czasu wiele się zmieniło. Projektowane przez nią przytulanki dają olbrzymią radość nie tylko jej dzieciom, ale również innym ludziom, a firma stała się jednym z największych producentów pluszaków na świecie. W portfolio klientów Bukowski Design znajdują się m.in.: Volvo Group, Svenska Handelsbanken , Lufthansa, Ryanair, SAS Skandinavian Airlines i wiele innych. W Polsce firma zasłynęła przede wszystkim udziałem w charytatywnych akcjach Fundacji TVN „nie jesteś sam” pod hasłem „kup misia temu kogo kochasz i pomóż tym, którzy potrzebują pomocy” oraz „Pocztówka do Św. Mikołaja”, która jest organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom oraz Dream Music pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka RP.

Więcej zdjęć znajdziecie w Galerii przy artykule. ZAPRASZAMY!

Kolejna edycja Christmasworld 2019 odbędzie się w dniach 25-29 stycznia 2019 roku.

Photos: © Exspace.pl

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.