Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
02 lutego 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Polscy wystawcy Paperworld 2018 i Creativeworld 2018

3,023 wystawców z 69 krajów zgromadziły łącznie targi Paperworld, Creativeworld, Christmasworld i Floradecora 2018 odbywające się we Frankfurcie na Menem w styczniu 2018 roku. Z czego ponad 2000 wystawców, w tym 40 wystawców z Polski, prezentowało swoje produkty dla branży papierniczo - biurowo – szkolnej na targach Paperworld i Creativeworld 2018.

Paperworld i Creativeworld, które odbyły się w dniach 27 - 30.01.2018,  to szeroka oferta artykułów biurowych i szkolnych, materiałów dla grafików oraz artystów, opakowań ozdobnych, wstążek i serwetek, kalendarzy, oraz biurowej galanterii skórzanej, a także materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów do drukarek, kopiarek i pozostałych urządzeń biurowych.Polscy wystawcy Paperworld 2018: 2x3, Art. Cafe, Bazaart Design, BHZ Hoffman, Biuromax, Canpol, Colop Polska, Deli Group CEE, Derform, DKS, Eco Service, Euro-Trade, Granit, Hanke Tissue, Hannah, Interdruk, Inter-folia, KW Trade, LENIAR Wytw.Szabl., Metrex, Modico, Opus, PASO, Patio, PAW, Pol-Mak, Rystor, Sadpex, Semi Line, St. Majewski, THI Sp. z o.o., Topus, Kalendarze Lucrum, WZ Eurocopert i Verte.

Polscy wystawcy Creativeworld 2018: APA Polska, Piątek Trzynastego, The Gallery i ZEBART – Craft & Young Design.

------------
Miło nam poinformować, że portal Exspace wspiera polskich wystawców organizując StandOUT. Paperworld 2018 i Christamsworld 2018 - plebiscyt, którego celem jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce. Swoje typy można wybierać do 20 lutego 2018 r. Zagłosuj na swoich ulubionych nominowanych!

 Z polskimi wystawcami targów Paperworld i Creativeworld spotkali się na ich stoiskach przedstawiciele portalu Exspace. W rozmowach poruszano m.in. temat sposobu prezentacji firmy na targach i nowości w ofercie danej firmy oraz  zainteresowanie stoiskiem wśród odwiedzających gości branżowych.

Zabieramy więc Was w podróż po pięknych i kolorowych targach. W roli głównej: polscy wystawcy i ich wspaniała oferta! W Galerii znajdziecie dużo więcej firm i zdjęć. Zapraszamy!

2x3 www.2x3.pl

 

Canpol  www.canpol.poznan.pl

Czwórka i Wydawnictwo Lucrum www.4-ka.com.pl / www.lucrum.pl

HANKE TISSUE www.hanketissue.pl 

InterDRUK S.A. www.interdruk.com.pl

Inter-Folia www.inter-folia.pl

KW trade  www.kwtrade.pl 

 Zakład Poligraficzny 'Pol-Mak' www.pol-mak.com.pl

OPUS www.opus.pl

Więcej zdjęć znajdziecie w Galerii przy artykule. ZAPRASZAMY!

Kolejna edycja Christmasworld 2019 odbędzie się w dniach 26-29 stycznia 2019 roku.

Photos: © Exspace.pl

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.