Reklama

wszystkie artykuły z działu >> DESIGN
05 lutego 2018
wszystkie artykuły z działu >> DESIGN

Panele EHO zaprojektowane przez To Do Product Design zdobywają iF Design Award 2018!

Panele akustyczne zaprojektowane przez Katarzynę Jakubowską i Tomasza Orzechowskiego z krakowskiej pracowni To Do Product Design, zostały wyróżnione nagrodą iF Design Award 2018 "za ciszę i komfort”. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się muzeum BMW w Monachium 9 Marca 2018 r.IF Design Award przez wielu specjalistów w branży uznawany jest za najważniejszy na świecie konkurs w dziedzinie designu. To Do Product Design, czyli  Katarzyna Jakubowska i Tomasz Orzechowski, od wielu lat realizują projekty z zakresu wzornictwa przemysłowego tworząc innowacyjne produkty odpowiadające na potrzeby użytkowników na najwyższym poziomie estetyki. Projekty powstałe w ich pracowni są stale obecne na wystawach polskiego wzornictwa w kraju i za granicą. To Do Project Design są laureatami m.in Red Dot Design Award 2013 w kategorii produkt, iF Concept Design Award 2014.

Panele EHO są odpowiedzią na potrzebę komfortu akustycznego w pomieszczeniach aby zniwelować szkodliwy dla zdrowia pogłos. Problem hałasu wymusił wprowadzenie oficjalnej normy akustycznej dla pomieszczeń i właśnie wtedy tematem zajęli się projektanci TO DO. Nowe rozwiązanie skutecznie zmniejsza hałas, redukuje pogłos w domu, biurze, a także w miejscach publicznych: szkole, kawiarni, foyer. EHO to udane połączenie wzornictwa, wiedzy naukowej i funkcjonalności. Panele spełniają normy akustyczne w budownictwie co zostało potwierdzone badaniami w Laboratorium Akustyki Technicznej AGH.

Od 65 lat certyfikat iF to znak doskonałości projektowej. Organizatorem konkursu jest iF International Forum Design GmbH, najstarsza w Niemczech niezależna organizacja promująca nowoczesny design. W tegorocznej edycji 63 ekspertów oceniało ponad 6 tys. zgłoszeń z 54 krajów. Oceniali innowacyjność, funkcjonalność, estetykę i odpowiedzialność społeczną.

Spośród tysięcy zgłoszonych produktów wyróżniono m.in. system paneli akustycznych EHO zaprojektowany przez studio TO DO Product Design, dla marki Eho Muteboards.

Więcej na temat marki przeczytacie tutaj

www.to-do.com.pl

 

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.