Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
09 lutego 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

MDD na Stockholm Furniture Fair 2018

MDD ZAPREZENTOWAŁA AŻ TRZY NOWE KOLEKCJE W SKANDYNAWII!

W dniach 6-10.02.2018 odbyły się Międzynarodowe Targi Mebli i Oświetlenia - Stockholm Furniture & Light Fair. Jest to największe wydarzenie branży meblowej w Skandynawii, które gromadzi 40 tys. zwiedzających z ponad 60 krajów oraz 1100 przedstawicieli mediów. W tym roku swoje produkty zaprezentowało aż 750 wystawców.

Fabryka Mebli Biurowych MDD na 120 m2 stoisku zaprezentowała swoje meble, w tym nowości produktowe – kolekcje New School i Agora, które powstały w kooperacji z uznaną w Skandynawii grupą projektową Form Us With Love oraz linia Grace projektu Krystiana Kowalskiego. New School to krzesła o nieograniczonych możliwościach – aż 432 kombinacje do dostosowania według potrzeb. Agora to praktyczne rozwiązanie do każdego pomieszczenia – może stanowić ławkę, półkę, sofę lub być kombinacją tych elementów jednocześnie. Linia Grace to sofa, fotel i dwa stoliki, ich zróżnicowane wykończenie zapewnia szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych.

Fabryka Mebli Biurowych MDD Stockholm Furniture Fair 2018

Fabryka Mebli Biurowych MDD Stockholm Furniture Fair 2018

Fabryka Mebli Biurowych MDD Stockholm Furniture Fair 2018

Targi Stockholm Furniture & Light były częścią Stockholm Design Week, podczas którego stolica Szwecji stała się centrum dobrego designu. Na terenie miastaodbyło się ponad 100 eventów związanych ze wzornictwem. Niewątpliwie jednym z ważniejszych wydarzeń było Testing Grounds - spotkanie mediów z projektantami FUWL oraz ekspertami z MDD, podczas którego omówiono proces powstania dwóch nowych kolekcji Agora i New School. Była to wyjątkowa okazja by osobiście „przetestować” produkty a dla twórców kolekcji możliwość poznania cennych opinii od użytkowników. Spotkanie miało miejsce w znanym centrum kultury – A house.

photos: Fabryka Mebli Biurowych MDD

+ Fabryka Mebli Biurowych MDD www.mdd.pl 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.