Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
23 lutego 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Ambiente 2018: Wystawa Solutions 2018 prezentuje rozwiązania, które ułatwiają życie!

Sebastian Bergne prezentuje kreatywne rozwiązania wystawców Ambiente 2018

W dniach od 9 do 13 lutego 2018 we Frankfurcie nad Menem odbyła się kolejna edycja targów dóbr konsumpcyjnych Ambiente. Jak co roku, na kilka dni Frankfurt stał się centrum wyznaczającym trendy w branży, jak również znaczącą platformą zakupową w trzech grupach produktów i usług: Dining, Living oraz Giving, które obejmują pełen zakres dóbr konsumpcyjnych począwszy od kuchni, nakrycia stołów i artykułów gospodarstwa domowego, po wystrój wnętrz i upominki.Ambiente 2018 to prawdziwe branżowe show z niespotykaną nigdzie indziej szeroką gamą produktów i wydarzeń wśród których jednym z ważniejszych była specjalna wystawa o nazwie Solutions - organizowana już po raz siódmy. Kurator wystawy, Sebastian Bergne, zademonstrował kreatywne rozwiązania zastosowane w produktach wystawców, ze szczególnym naciskiem na nakrycia stołów, wyposażenie kuchni oraz artykuły gospodarstwa domowego. Wybrane produkty ze szczególnymi cechami zostały też przedstawione za pomocą krótkich filmów.

Sebastian Bergne i Koncept 'System' Ćmielów Design Studio, wystawa Solutions Ambiente 2018 photo PIETRO SUTERA Messe Frankfurt

Wśród prezentowanych na Solutions 2018 firm znalazło się polskie Ćmielów Design Studio, które słynie z projektów prezentujących współczesne oblicze porcelany. Porcelany, którą zachwycają się koneserzy sztuki na całym świecie. Najnowsza propozycja od CDS to rewolucyjny koncept System. Nowoczesna forma, a zarazem praktyczny design urzekł kuratorów wystawy, Sebastiana Bergne i Nicolette Naumann.

Koncept System, projekt Ćmielów Design Studio, wystawa Solutions Ambiente 2018 photo Exspace.pl

SYSTEM Ćmielów Design Studio photo Ćmielów Design Studio

----------

O Ambiente 2018

4 441 wystawców z 89 krajów, zajmując powierzchnię wystawienniczą wynoszącą 308 000 metrów kwadratowych, prezentowało trendy na najbliższy rok. 81 % wszystkich wystawców pochodziło spoza Niemiec, co czyni z Ambiente najbardziej międzynarodowe targi dóbr konsumpcyjnych wszechczasów. W Ambiente 2018 uczestniczyło 56 firm z Polski.

Rekordowa liczba 134 600 odwiedzających z 168 krajów sprawiła, że Ambiente 2018 to najbardziej międzynarodowe targi na świecie. W pierwszej dziesiątce  po Niemczech znalazły się: Włochy, Chiny, Francja, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Holandia, Hiszpania, Turcja, Korea i Szwajcaria.

Kolejna edycja targów Ambiente 2019: 8 -12 lutego 2019 roku

Więcej informacji o Ambente 2018 znajdziesz tutaj

photos: © PIETRO SUTERA Messe Frankfurt i © Exspace

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.