Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
16 lutego 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Practic na Ambiente 2018

W dniach od 9 do 13 lutego 2018 we Frankfurcie nad Menem odbyła się kolejna edycja największych targów dóbr konsumpcyjnych na świecie - Ambiente 2018. Jak co roku, na kilka dni Frankfurt stał się centrum wyznaczającym trendy w branży. Wśród 4 441 wystawców Ambiente 2018 swoją ofertę prezentowało 56 firm z Polski, wśród których był Practic, producent i dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego.

Practic na Ambiente 2018 wystąpił na dwóch stoiskach: w Hall 6.1 (STAND A66) i w Hall 1.1 (STAND E56). Oba stoiska swoją minimalistyczną i graficzną formą odpowiadały na wyzwania nowoczesnego wzornictwa wystawienniczego. A ponieważ na targach sukces buduje się też w sferze podświadomości, to z pewnością design stoisk Practic wymiernie wsparł sukces firmy na frankfurckich targach.

Practic Ambiente 2018 Hall 1.1 (STAND E56) photo Exspace.pl

Practic Ambiente 2018 Hall 6.1 (STAND A66) photo Exspace.pl

Podczas Ambiente 2018 Practic zaskoczył odwiedzających wieloma produktami wśród których były min. inteligentna maselniczka, stolnica flexi, ociekacz turbo suszący na szklane i porcelanowe naczynia, zestaw bailango,

Inteligentna maselniczka wykorzystując właściwości wody sprawia, że masło cały czas pozostaje łatwe do rozsmarowania i można je przechowywać w temperaturze pokojowej. Połączenie tradycyjnego sposobu przechowywania masła w wodzie ze sprytnym rozwiązaniem sprawia, że jest ono cały czas świeże i można z niego korzystać w każdej chwili. Z racji tego, że nie trzeba go wsadzać do lodówki, zachowuje ono swój smak i aromat na dłużej. Jeśli zatem cenisz sobie oszczędność czasu podczas przygotowywania posiłków i komfort pracy w kuchni, to z pewnością jest to produkt dla Ciebie.

 

Inteligentna maselniczka photo Practic

Inteligentna maselniczka / Practic Ambiente 2018 Hall 6.1 (STAND A66) photo Exspace.pl

Practic zaprezentował również Stolnicę flexi, wykonaną z innowacyjnego elastycznego tworzywa. Na stolnicy oprócz wałkowania i urabiania ciasta można wycinać wykrawaczami oraz kroić, co nie było dotąd możliwe na stolnicach silikonowych.

  

Stolnica flexi photo Practic

Stolnica flexi / Practic Ambiente 2018 Hall 1.1 (STAND E56) photo Exspace.pl

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest ociekacz turbo suszący na szklane i porcelanowe naczynia. Dzięki specjalnemu systemowi kanałów, powietrze szybko opływa naczynie i odprowadza wodę. Gdy nie potrzebujemy suszyć, możemy go łatwo zwinąć i schować dzięki czemu zyskujemy dodatkową

  

Ociekacz turbo photo Practic

Ociekacz turbo / Practic Ambiente 2018 Hall 1.1 (STAND E56) photo Exspace.pl

Nowością na targach był zestaw bailango, który jest odpowiedzią na dzisiejsze zabiegane czasy. Gdzie często jemy w biegu, przed TV czy siedząc na fb. Dzięki wygodnemu designowi nie musimy teraz jeść przy stole. Może to być szczególnie przydatne przed zbliżającym się piłkarskim szaleństwem, będziemy mogli kibicować naszymi nie porzucając zdrowego regularnego odżywiania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach zaglądnij na stronę Practic www.practic.com.pl

--------

O Ambiente 2018

4 441 wystawców z 89 krajów, zajmując powierzchnię wystawienniczą wynoszącą 308 000 metrów kwadratowych, prezentowało trendy na najbliższy rok. 81 % wszystkich wystawców pochodziło spoza Niemiec, co czyni z Ambiente najbardziej międzynarodowe targi dóbr konsumpcyjnych wszechczasów. W Ambiente 2018 uczestniczyło 56 firm z Polski.

Rekordowa liczba 134 600 odwiedzających z 168 krajów sprawiła, że Ambiente 2018 to najbardziej międzynarodowe targi na świecie. W pierwszej dziesiątce  po Niemczech znalazły się: Włochy, Chiny, Francja, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Holandia, Hiszpania, Turcja, Korea i Szwajcaria.

Kolejna edycja targów Ambiente 2019: 8 -12 lutego 2019 roku

Więcej informacji o Ambiente znajdziesz tutaj

photos: © Exspace © Practic

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.