Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
21 lutego 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci 53 edycji StandOUT. Paperworld 2018 Christmasworld 2018

21 lutego br. poznaliśmy Laureatów StandOUT. Paperworld 2018 Christmasworld 2018 plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej.

Do finału pięćdziesiątej trzeciej edycji StandOUT. Paperworld 2018 i Christmasworld 2018 architekci współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili 34 polskich wystawców Paperworld 2018 i Christmasworld 2018, targów odbywających się we Frankfurcie na Menem w styczniu 2018 roku. Stoiska finalistów w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 1180 osób. Nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu!

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów Paperworld 2018 głosami użytkowników portalu Exspace zostały wybrane stoiska firm: 

I.  MiejsceOPUS

II. MiejsceInterdruk SA
projekt: Neomesse
realizacja: Neomesse

III. MiejsceSt. Majewski

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów Christmasworld 2018 głosami użytkowników portalu Exspace zostały wybrane stoiska firm: 

I.  MiejsceMultidekor

II. MiejsceGlass Witch

III. MiejsceGreenery
projekt: Ewa Marcinek

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe StandOUT. Paperworld 2018 Christmasworld 2018 przyznawane przez Kapitułę Konkursu, pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl, otrzymały firmy:

Wyróżnienie Honorowe – KW trade
projekt: Katarzyna Koczubiej-Pogwizd
realizacja: WIKTO Stolarka
więcej o sotoisku KW trade przeczytaciee tutaj >>

Wyróżnienie Honorowe – Canpol

Wyróżnienie Honorowe – PAW

Wyróżnienie Honorowe – Inter-Folia

Wyróżnienie Honorowe – IPB Decoration
projekt: Ewa Marcinek

Wyróżnienie Honorowe – Justyś

Wyróżnienie Honorowe – AGAWA

Wyróżnienie Honorowe - MAG

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem we Frankfurcie!

Niezwykle ważne dla firm prezentujących się na targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Portal Exspace wspiera wystawców min. organizując StandOUT., którego celem jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

Fakt, że plebiscyt odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. To już pięćdziesiąta trzecia edycja StandOUT.  W dotychczasowych edycjach zaprezentowano ponad 2 000 stoisk, które odwiedziło ponad 125 000 wirtualnych odwiedzających.

Partnerem wydarzenia było Messe Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz.

© Exspace

----------------------

Partner StandOUT. Paperworld 2018 i Christmasworld 2018

 Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa

www.targifrankfurt.pl

wizytówki

Komentarze:

loading
Dziękujemy za komentarz. Nie wydaje się Panu. Było dużo ciekawych polskich stoisk na Christmaworld 2018 i Paparworld 2018. Trzeba rozróżnić dwa wybory: Laureaci StandOUT. są wybierani dwutorowo. Jedni to zwycięzcy w głosowaniu internautów - i tutaj wygrywają firmy, które mają zbudowane dobre relacje z partnerami biznesowymi i rozumieją, że StandOUT. jest platformą do wzmacniania wizerunku marki. Druga nagroda: to prestiżowe Wyróżnienie Honorowe przyznawane przez Kapitułę plebiscytu. I tutaj zdecydowanie staramy się wyróżniać stoiska, które budują wizerunek polskich branż na najwyższym światowym poziomie.
skomentowany przez    Redakcja    30 sierpień 2018, 09:57 obserwuj post
Czy mi się wydaje czy było dużo ładniejszych stoisk niż te na trzecim miejscu w ChrismasWorld?
skomentowany przez    Anonim    28 sierpień 2018, 11:30 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.