Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
23 lutego 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Trendy, jakość, perfekcja: PEKA na 4 Design Days 2018

III edycja 4 Design Days, odbywająca się w dniach 15-18 lutego br. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, to jedno z ważniejszych wydarzeń z architekturą, designem i nieruchomościami w roli głównej. W programie znalazło się sporo miejąca na debaty, spotkania ze znanymi architektami, liczne prezentacje. Tomasz Pągowski i Marcin Szczelina przybliżyli sukcesy polskich architektów za granicą, Omenaa Mensah opowiadała o tym, jak mieszkają gwiazdy, Zbigniew Urbański wziął na warsztat smart dom, a Jimi Ogden podpowiadał, jak przywracać życie starym przedmiotom. Wydarzenie nie mogło odbyć się bez stanowiska firmowego PEKA.

Miło nam poinformować, że stoisko PEKA zostało nominowane do StandOUT. 4 Design Days - plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej, organizowanego przez portal Exspace. Zapraszamy do głosowania na ulubionych nominowanych!

Podczas targów zaprezentowane zostały głównie produkty linii FIORO, łączące antracyt z drewnem. To bardzo modne zestawienie, które świetnie prezentuje się w zróżnicowanych wnętrzach. Tak wykończone systemy to synonim wyszukanej elegancji i nowoczesności. Dębowe listwy świetnie komponują się z antracytem, który uwypukla ich szlachetny urok i ciepły kolor. Metal i drewno to stare, dobre małżeństwo. Doskonale, prezentują się w kontrastowych kolorach, np. jasne drewno dopełnione antracytowymi elementami z metalu. Dno koszy FIORO zabezpieczone jest antracytową matą antypoślizgową, która utrzymuje w miejscu przechowywane przedmioty i zapobiega ich przesuwaniu.

Perfekcja w każdym calu

PEKA na 4 Design Days 2018 photo PEKA

Na stoisku znalazły się systemy w linii FIORO w rozwiązaniu do  szafek narożnych MAGIC-CORNER COMFORT, szafek wysokich DISPENSA i PLENO i podblatowych SNELLO. Półki EXTENDO w takim wykończeniu nie tylko w kuchni doskonale wyglądają, ale mogą również z powodzeniem być wykorzystane w garderobie czy biurze. Świetnie prezentowały się w zabudowie otwartej na wyspie. Dąb to również rodzaj drewna, które zostało wybrane jako surowiec do wytwarzania nowych wkładów do szuflad. Elementy wkładów do szuflady FinLine MosaiQ mogą być tak skomponowane i urządzone, aby dokładnie dopasowywały się do wymagań użytkownika – pojemniki na sztućce, wkładki na buteleczki z przyprawami czy blok na noże. Doskonała organizacja, łatwy dostęp i pełen wgląd – to największe jego zalety.

Regał w nowej odsłonie

PEKA na 4 Design Days 2018 photo PEKA

Duże wrażenie na klientach odwiedzających stoisko, zrobił również regał Smartcube. Został przedstawiony nie tylko w formie półek przymocowanych do ściany w roli gotowego rozwiązania, ale również jako konstrukcja na wyspie, oddzielająca kuchnię od salonu.  System może zostać rozbudowany zgodnie z projektem, ale dzięki modułom z powodzeniem udaje się go dostosować do każdego rodzaju pomieszczenia. Półki Smartcube mogą być stosowane pojedynczo lub w grupach, jedna nad drugą lub połączone ze sobą w dowolny sposób. Pod względem technicznym są wykonane na najwyższym poziomie, wzbogacają ponadto wnętrze swym nowoczesnym designem, dodając mu stylu i nowoczesności. Poza prezentacją oferty, firma zapewniła odwiedzającym stoisko niespodziankę - goście mogli skosztować pysznej kawy, podawanej w mobilnej kawiarni PEKA COFFEE.

PEKA na 4 Design Days 2018 photo PEKA

Więcej informacji o PEKA: www.peka.pl

Relacja filmowa: https://youtu.be/WwDIRFuUg2I  

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.