Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
09 marca 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci 54 edycji StandOUT. Ambiente 2018

Skuteczna prezentacja marki jest dzisiaj ważniejsza niż kiedykolwiek

9 marca 2018 roku poznaliśmy Laureatów StandOUT. Ambiente 2018 - plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej.Do finału pięćdziesiątej czwratej edycji StandOUT. architekci współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili 33 polskich wystawców Ambiente 2018,  największych targów konsumpcyjnych na świecie, które odbywały się w dniach 9-13 lutego br. we Frankfurcie na Menem. .Stoiska finalistów w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 1680 osób. Nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu!

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów Ambiente 2018 głosami użytkowników portalu Exspace zostały wybrane stoiska firm: 

I.  MiejsceORPLAST

II. Miejsce – Krosno Glass

III. Miejsce – TREND GLASS

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe StandOUT. Ambiente 2018 przyznawane przez Kapitułę Konkursu, pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl, otrzymały firmy:

Wyróżnienie HonoroweGie El Home

 

Wyróżnienie HonoroweĆmielów Design Studio PFP 'Ćmielów' i 'Chodzież' SA

Wyróżnienie HonoroweManufaktura w Bolesławcu
projekt: Magda Gazur

Wyróżnienie HonorowePROMO ART

Wyróżnienie HonorowePractic

Wyróżnienie Honorowe – ROOM Copenhagen

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem we Frankfurcie!

Niezwykle ważne dla firm prezentujących się na targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Portal Exspace wspiera wystawców min. organizując StandOUT., którego celem jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

Fakt, że plebiscyt odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. To już pięćdziesiąta trzecia edycja StandOUT.  W dotychczasowych edycjach zaprezentowano ponad 2 000 stoisk, które odwiedziło ponad 127 000 wirtualnych odwiedzających.

Partnerem wydarzenia są Messe Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz.

Patronat Medialny objęli: Magazif, Laska Design, FORelements.pl, Agencja Public Relations OKK, Signs.pl i CONCHITA HOME.

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace


 

 

  ---------------------

Partner StandOUT. Ambiente 2018

 Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa

www.targifrankfurt.pl

------------------------

Patronat medialny

Magazif o wnętrzach, produktach i projektantach
www.magazif.com


 
CONCHITA HOME
Kasia Bobocińska
 
Laska Design
 
 Agencja Public Relations OKK
www.okkpr.pl


Signs.pl
www.signs.pl

FORelements.pl
www.forelements.pl 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.