wszystkie artykuły z działu >> TARGI
09 marca 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Fleks na arena DESIGN 2018

Uwolnij proporcje! Nowa kolekcja mebli na wymiar

Jedną z najbardziej tajemniczych prezentacji na arena DESIGN 2018 miała młoda polska marka Fleks. arena DESIGN, jedno z najważniejszych w branży wydarzeń w Polsce, które promuje innowacyjne wzornictwo oraz tworzy przestrzeń do współpracy między projektantami i producentami, odbyła się w dniach 6-9 marca 2018 w Poznaniu.

Fleks jest marką należącą do Meble.pl S.A.. Autorem wszystkich kolekcji mebli dla Fleks jest Tomasz Augustyniak. Fleks na szerokie zaprezentowanie się światu wybrał arenę DESIGN.

I zrobił to spektakularnie widowiskowo. Olbrzymie, o powierzchni 300m2, stoisko zaprojektowane w konwencji minimalistycznej i utrzymane w biało czarnej tonacji kolorystycznej - wyróżniało się zdecydowanie na tle pozostałych prezentacji. Wielkie płaszczyzny ścian z nałożonymi w rytmie i bez natłoku płaskimi modelami mebli uzupełnione tajemniczymi hasłami sprawiały - że całość była naprawdę intrygująca i autentycznie budziła ciekawość. Do tego doskonale przygotowane materiały informacyjne. Wiele osób stawało zadziwionych: co to jest? A i my długo się zastanawialiśmy kto za tym stoi...

-----
Miło nam poinformować, że stoisko Fleks znalazło się w finale StandOUT. arena DESIGN Meble Polska Home Decor 2018 - plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej, organizowanego przez portal Exspace. Zapraszamy do głosowania na ulubionych nominowanych!

 

Fleks to nowoczesna odpowiedź na zapotrzebowanie indywidualnego odbiorcy poprzez zaprojektowanie mebli z możliwością dostosowania gabarytów i funkcjonalności do ściśle określonej przestrzeni zarówno prywatnej, jak i publicznej. Hasło Uwolnij proporcje jest propozycją do wyjścia poza schemat. Fleks pozwala na dopasowanie mebla do danego wnętrza i nadanie mu pożądanej funkcji. Projekt zakłada określone zakresy konfiguracji, których celem jest uzyskanie maksymalnej funkcjonalności przy zachowaniu spójności koncepcji i wartości estetycznych. Idea zakłada samodzielne konfigurowanie mebli na wymiar za pomocą internetowego narzędzia, a następnie ich wyprodukowanie poprzez bezobsługowe połączenie konfiguratora online z produkcją w fabryce. Wysoka jakość mebli jest uzyskiwana dzięki automatyzacji ich wytwarzania przy użyciu zaawansowanej, autorskiej linii produkcyjnej w 7 dni od złożenia zamówienia.

Więcej informacji: www.fleks.com  


 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.