wszystkie artykuły z działu >> DESIGN
04 kwietnia 2018
wszystkie artykuły z działu >> DESIGN

Zmyślone światy w wizualizacjach Alexisa Christodoulou. Żal, że nie istnieją naprawdę

Jeszcze kilka lat temu Alexis Christodoulou był copywriterem w agencji reklamowej, nienawidząc swojej pracy i szukając twórczego spełnienia. Zaintrygowany przez przyjaciela programem do modelowania 3D - SketchUp, Christodoulou nauczył się go używać i … otworzył się świat przed artystą z Kapsztadu. Obsesyjnie zaczął poświęcać cały swój czas na tworzenie wizualizacji w których pastelowe światy pełne są odblaskowych kałuż, mocnych kształtów i najlepszego rodzaju gry cienia i światła. Jego prace powstają z zamiłowania do architektury i miejsc, które widzi wokół swojego rodzinnego miasta i podróży.

Red Room wizualizacje: Alexis Christodoulou

Chapter wizualizacje: Alexis Christodoulou

Japanese Room wizualizacje: Alexis Christodoulou

Chapter wizualizacje: Alexis Christodoulou

"Sceny, które tworzę są inspirowane moim pomysłem, to miejsca gdzie chciałbym przebywać po przejściu na emeryturę" - mówi Christodoulou - "To bardzo eskapistyczne. Napełniam baseny aż do samej góry i najczęściej używam ostrych promieni słonecznych. Lubię trochę przesadzać. Nie jestem szczególnie przywiązany do pasteli; to tylko wynik wizualizacji. Lubię pracować intuicyjnie, zaczynając od czegoś prostego, a następnie dodając do kolejne rzeczy, dopóki nie ma to sensu - lub dopóki nie jest skończone.”

Archway Pool wizualizacje: Alexis Christodoulou

Conceptual wizualizacje: Alexis Christodoulou

Wobbly Wall wizualizacje: Alexis Christodoulou

Chapter wizualizacje: Alexis Christodoulou

Trochę nas denerwuje, że nie możemy naprawdę odwiedzić wszystkich tych miejsc: z ich zaokrąglonymi wnękami czy różowymi krzesełkami - ale cieszymy się że zagubiliśmy się w naszej wyobraźni dzięki pracy Christodoulou.

źródło: http://www.3dfordesigners.com/blog/alexis-christodoulou

wizualizacje: Alexis Christodoulou

Więcej projektów Alexis'a Christodoulou tutaj >>>


 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.