wszystkie artykuły z działu >> TARGI
05 kwietnia 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Lena Lighting na targach Light+Building 2018

 „Targi light + building 2018 przeszły już do historii, jednak kontakty, nawiązane relacje  i dobre wspomnienia jeszcze długo pozostaną  nie tylko w pamięci, ale również będą przekładać się na dobrą współpracę i  zadowolenie Klientów.”

W tym roku Lena Lighting S.A. postawiła na atmosferę, która miała towarzyszyć podczas rozmów. Ważne było, by odwiedzający stoisko Lena Lighting mogli prowadzić swobodne rozmowy w przytulnym pomieszczeniu, a nie skupiać uwagę na tłumnie przechodzących obok zwiedzających. Stoisko, które jak wielu gości podkreślało, stwarzało wrażenie „klimatycznego klubu”, dawało możliwość wytchnienia i skosztowania aromatycznej kawy, Rogali Marcińskich, regionalnie produkowanych ciasteczek oraz koktajli, które serwował Mistrz Barmański Adam Hołoga.

---------
Stoisko Lena Lighting S.A. jest finalistą StandOUT. Light+Building 2018 - plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Zapraszamy do głosowania na ulubionych nominowanych!

 

 

 


Przyjemne wnętrze i odpowiedni klimat zapewniało  odpowiednie oświetlenie. Szczególnie prezentowane na stoisku nowości – oprawy z rodziny PIATTO LED wzbudzały duże zainteresowanie gości. Ekspozycja w „miejscu ich przeznaczenia” i realne rozmieszczenie dawały możliwość zwizualizowania sobie efektu końcowego, jakiego można się spodziewać w projektowanych wnętrzach.


Na zdjęciach przedstawiających realizacje Lena Lighting, znajdujących się na ścianach stoiska dostrzec można było jak oświetlenie podkreśla walory pomieszczeń i podnosi ich funkcjonalność. Fotografie te podświetlone były przez EXPO SYSTEM LED - wysokiej jakości aluminiowe projektory ze źródłem światła COB LED.

Powyższe i inne eksponowane na targach nowości prezentowane są  na stronie www.lenalighting.pl – gdzie można również obejrzeć krótkie filmy prezentujące produkty i ich zastosowanie.

„Light + Buiding 2018 było dla nas  wydarzeniem, które obok możliwości realizacji  pasji, jaką jest „dzielenie się” światłem, było okazją do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i spędzenia czasu w miłej atmosferze. Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Dziękujemy za cenne uwagi i przedstawienie swoich oczekiwań. Będą one inspiracją do dalszej pracy nad rozwojem i doskonaleniem naszych produktów.” - LENA LIGHTING S.A.

 WYBRANE NOWOŚCI LENA LIGHTING S.A.

PIATTO LED

Rodzina opraw PIATTO wyróżnia się eleganckim wzornictwem pozwalającym na zastosowanie w różnorodnych aranżacjach. Minimalistyczne aluminiowe klosze dostępne standardowo w trzech modnych zestawieniach  kolorystycznych podkreślą charakter każdego wnętrza, tworząc mocny akcent dekoracyjny. Możliwość montażu natynkowego oraz zwieszanego pozwala na różnorodne zastosowania. Zintegrowany energooszczędny panel LED GO! zapewnia wysoką jakość światła oraz długotrwałe bezawaryjne użytkowanie. Opcjonalnie dostępne są wersje wyposażone w mikrofalowy czujnik ruchu (RCR) oraz w możliwość sterowania poprzez protokół DALI, zwiększający energooszczędność oraz własności użytkowe opraw.


Oprawa oświetleniowa PIATTO doda blasku pomieszczeniom, które mają wyróżniać się estetyką. Znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach ogólnie dostępnych jak restauracje i hotele, jak również w  prywatnych apartamentach.

EXPO SYSTEM LED

EXPO SYSTEM LED to wysokiej jakości aluminiowe projektory ze źródłem światła COB LED i system szynoprzewodów lub bazą umożliwiającą montaż pojedynczego projektora bez konieczności stosowania szynoprzewodów. Projektory nie emitują  promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego.


Charakteryzują się wysokim współczynnikiem oddawania kolorów, wysoką skutecznością świetlną i trwałością. Natychmiastowy zapłon bez migotania sprawia, że jest to najlepszy zamiennik projektorów na źródła metalohalogenkowe i halogenowe. Produkt ten  charakteryzuje się bardzo niskim stopniem olśnienia - UGR<12. Świetnie sprawdzi się jako oświetlenie akcentujące w obiektach handlowych, muzeach, salach wystawowych, biurach.

Wersje dostępne na zapytanie:
- ze współczynnikiem oddawania barw Ra>90, 
- do podświetlenia stoisk: mięsnych oraz z pieczywem i warzywami.

Więcej informacji o LENA LIGHTING S.A. >>>

photos: LENA LIGHTING S.A. i Exspace.pl

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.