wszystkie artykuły z działu >> ART
20 września 2019
wszystkie artykuły z działu >> ART

Sztuczki, które sprawiają, że produkt staje się dziełem sztuki

Sztuczki, które sprawiają, że produkt staje się dziełem sztuki. Zobaczcie, jak piękna jest ta autorstwa Bower Studios sfotografowana przez Charliego Schucka

Fotograf Charlie Schuck znany jest z tworzenia niezwykłych kampanii wizerunkowych dla znanych marek. Jedną z tych bardziej spektakularnych jest wizerunkowa sesja dla Bower Studios. Nowojorska firma koncentruje się na lustrach, badając percepcję głębi i światła. Ze wszystkich rzeczy, którymi otaczamy się każdego dnia, lustro jest najbliżej związane z naszą świadomością – mówią twórcy marki Bower Studios: Danny Giannella, Tammer Hijazi i Jeffrey Renz.

Contour Side Table with Marble Top photo Charlie Schuck

Full Circle Mirror Peach photo Charlie Schuck

Contour Side Table Set with Full Round photo Charlie Schuck

Contour Dining Table photo Charlie Schuck

Bower Studio oferuje również wyjątkowe kolekcje mebli, oświetlenia i akcesoriów, a także współpracę między artystami, partnerami projektowymi i projektowaniem wnętrz.

Scenografie na zdjęciach promujących produkty Bower wyglądają przepiękne: zasłony, cienie graficzne, idealnie wypielęgnowane dywany, lustrzane powierzchnie i bogato pomalowane ściany - i być może żadna pracownia projektowa nie jest w stanie lepiej zaprojektować wnętrz niż to co widzimy na zdjęciach nowojorskiego fotografa Charlie Schuck’a.

Nowa strona Bower, zaprojektowana przez Maison Papercut dzięki fotografiom Schuck’a nigdy nie wyglądała lepiej; wspaniały paw kroczący po stronie głównej to ładny surrealistyczny akcent.

Ring Chair photo Charlie Schuck

Marble Contour Coffee Table photo Charlie Schuck

Pivot Fountain photo Charlie Schuck

 

Charlie Schuck pracuje jako fotograf i reżyser. Wolny czas poświęca na szereg kreatywnych projektów, min.: stworzył wizerunek sklep w Frye Art Museum. Fotograf ostatnio był kuratorem gościnnym w Bellevue Arts Museum na wystawie eksplorującej projekty z północno-zachodniego regionu Pacyfiku w Stanach Zjednoczonych. Schuck mieszka obecnie w Nowym Jorku. Często przy swoich projektach współpracuje ze swoja partnerką Natashą Felker.

photos Charlie Schuck

+ Charlie Schuck http://www.charlieschuck.com/

+ Bower Studios http://bower-studios.com/

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.