wszystkie artykuły z działu >> TARGI
16 maja 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

DIABLA na Milan Design Week 2018. Ależ widowiskowy debiut!

Jeżeli chcecie Państwo odnieść sukces na targach warto zadbać o to, by prezentacja marki budziła emocje. To emocje sprawiają, że kilka mniej lub bardziej fajnych przedmiotów czy form zostaje zapamiętanych na długo.

Prezentacja hiszpańskiej marki DIABLA na Milan Design Week 2018, które odbyły się w dniach 17-22 kwietnia w Mediolanie, to doskonała inspiracja dla wszystkich firm, które mają dobrze zaprojektowane kampanie wizerunkowe. Tym bardziej zasługująca na uwagę, że był to debiut nowego brandu. DIABLA to nie tylko nowa marka mebli ogrodowych, ale też nowe podejście do prezentacji marki.

Głównym elementem stoiska DIABLA na mediolańskich targach były grafiki produktowe i umiejętnie na ich tle wyeksponowane meble i akcesoria. To dzięki nim młoda marka wyróżniała się wśród ponad 2,5 tysięcy wystawców iSaloni 2018. Projektant stoiska Romero Vallejo sprawił, że architektura była niczym gra z widzem przeniesiona w rzeczywistą przestrzeń. Gra, którą chce się oglądać dalej i dalej. Przestrzeń pełna magii, która wnosi potężna dawkę koloru do strefy relaksu na świeżym powietrzu, łącząc swobodną ​​beztroskę z elegancją.

DIABLA Milan Design Week 2018 Design by Romero Vallejo Photo: materiały prasowe DIABLA

DIABLA Milan Design Week 2018 Design by Romero Vallejo Photo: materiały prasowe DIABLA

DIABLA Milan Design Week 2018 Design by Romero Vallejo Photo: materiały prasowe DIABLA

DIABLA Milan Design Week 2018 Design by Romero Vallejo Photo: materiały prasowe DIABLA

DIABLA to nowa marka, ale firma nie jest nowa. DIABLA to nowy brand marka Gandia Blasco, firmy założonej prawie 80 lat temu. Wszystko zaczęło się w śródziemnomorskiej miejscowości Na Xemena w Hiszpanii. To tam powstały pierwsze meble w domu Jose Gandia, które w bardzo krótkim czasie zdominowały rynek lokalny i świat. Dzisiaj meble firmy Gandia Blasco możecie spotkać na basenach, w Spa, hotelach czy na plażach. Projekty największych mistrzów designu (Patrici Urquioli, Francesco Rife, Mario Ruiza) niosą ze sobą powiew świeżości.

W Mediolanie DIABLA pokazała:

Donut Outdoor Stool design by Mikiya Kobayashi / webside

wszystkie zdjęcia wizerunkowe: materiały prasowe DIABLA

 Portable Plisy Lamp design by Alejandra Gandía-Blasco / webside

Valentina Outdoor Furniture Collection design by Alejandra Gandía-Blasco / webside

Touffu Pet Houses design by Manel Jiménez Ibáñez and Violeta Alcaide Weishaupt

Playa - Tumbona 356 design by Pablo Gironés and José A. Gandía-Blasco Canales

A tutaj możecie zobaczyć stoisko DIABLA Outdoor zaprezentowane na targach HABITAT VALENCIA 2017, które odbyły się w dniach 19-22 września 2017. Konsekwentne budują swój wizerunek wystawienniczy, prawda?

------
DIABLA www.diablaoutdoor.com
Desig by Romero Vallejo www.romerovallejo.com

Milan Design Week 2018
17-22 kwietnia w Mediolanie
Photos: materiały prasowe DIABLA

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.