Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
21 maja 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

FAAC Polska na targach SECUREX 2018 w Poznaniu

Przyciągnąć uwagę wyglądem stoiska na tak prestiżowym wydarzeniu jakim są Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX 2018 -największe i najbardziej prestiżowe targi branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej, które odbyły się w dniach 23-26 kwietnia w Poznaniu, to nie jest łatwe zadanie. A gdy firma prezentuje się wśród wielu uznanych marek - to staje się ono prawdziwym wyzwaniem. Wyzwaniem, z którym firma FAAC i projektanci ekspozycji Rafał Otłog i Michał Jagiełło poradzili sobie wyśmienicie.

Miło nam poinformować, że FAAC jest finalistą StandOUT. SECUREX 2018 - plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Zapraszamy do głosowania do 24 maja!

Niezwykle ważne dla firmy działającej globalnie i prezentującej się na prestiżowych targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Stoisko FAAC zrealizowane na targach SECUREX 2018 w Poznaniu to doskonała synergia pomiędzy architekturą i produktem. Wyraźna minimalistyczna architektura stoiska sprawiła, że prezentacja marki była spójna zarówno jeżeli chodzi o komunikowanie najważniejszych wartości firmy jak i prezentacje produktu. Oczarowała klientów oferując inspirujące miejsce dla rozmów i spotkań.

FAAC w Poznaniu zaprezentował produkty z każdej jednostki biznesowej należącej do Grupy FAAC: HUB Parking Technology, Magnetic Autocontrol, FAAC Simply Automatic.

ParQube – zaawansowany system parkingowy FAAC który zapewnia łatwość i prostotę obsługi dla jego użytkowników, zachowując przy tym niezawodność i precyzję działania wymaganą przez zarządców parkingów. System stworzony z myślą o niskich kosztach eksploatacji bazuje na prostych ale zaawansowanych rozwiązaniach mechanicznych i niezawodnych komponentach elektronicznych.

ZEAG – najbardziej zaawansowana linia produktów dla systemów parkingowych i jednocześnie nowość na rynku Polskim. Zapewnia wielorakie rozwiązania, zaczynając od prostych parkingów z jedną stacją wjazdową, wyjazdową, dwoma szlabanami i kasą automatyczną, aż do złożonych systemów zawierających obsługę klientów rotacyjnych, abonamentowych, rezerwacje on-line, identyfikację tablic rejestracyjnych lub kombinację wszystkich tych rozwiązań. ZEAG zapewnia optymalną kontrolę i zarządzanie parkingiem połączone z nowoczesnym wzornictwem, inteligentnym oprogramowaniem i wygodą użytkowania.

 

JMS - internetowy system do zarządzania parkingiem. Jest to zaawansowane oprogramowanie umożliwiające sterowanie wieloma obiektami jednocześnie, nawet jeżeli różnią się wyposażeniem, za pośrednictwem prostego i niezwykle przyjaznego interfejsu. JMS to niezawodne i elastyczne rozwiązanie, które można dostosowywać do każdego obiektu: od małej instalacji do najbardziej zaawansowanego projektu o dużym ruchu. Oprogramowanie zostało opracowane w oparciu o wieloletnie, cenne doświadczenie zdobywane we współpracy z naszymi klientami w ich bardzo wyspecjalizowanych obszarach działania, takich jak zarządzanie parkingiem, systemy lotniskowe, miejskie strefy parkowania, centra handlowe, szpitale, uczelnie wyższe, hotele czy stadiony.

Parking Pro – szlaban parkingowy – do zastosowania na parkingach o dużym natężeniu ruchu.

Szlabany Parking Pro firmy Magnetic to idealne rozwiązanie dla profesjonalnych zastosowań na parkingach wielopoziomowych lub w garażach podziemnych. Sercem szlabanu jest innowacyjny napęd MHTM™, który wyróżnia się ze względu na energooszczędność, brak wymogu konserwacji i długą żywotność – seria Parking Pro zaprojektowana jest do wykonania 10 milionów cykli otwarcia i zamknięcia.

Poza unikalnymi właściwościami użytkowymi, szlabany tej serii zostały docenione za swoje wzornictwo i wyróżnione nagrodami German Design Award 2014 oraz Red Dot Design Award 2012

MPH – bramka skrzydłowa – do zastosowań o średnich i wysokich wymogach bezpieczeństwa.

Bramki skrzydłowe MPH to idealne rozwiązanie w takich zastosowaniach jak kontrola dostępu, kierowanie odwiedzających i przejście na obszar zabezpieczony, pozwalają bowiem na szybkie oddzielenie pieszych wszędzie tam, gdzie jest wymagany wysoki poziom bezpieczeństwa. Warianty z większą szerokością przejścia sprawiają, że urządzenia MPH umożliwiają przejechanie wózkiem inwalidzkim czy wózkiem dziecięcym oraz transport materiałów.

mTripod – bramka obrotowa (nowość) – nowa linia o wyrafinowanym wzornictwie – wyróżniona nagrodą German Design Award 2018

Dzięki wyjątkowo smukłej konstrukcji, zaokrąglonym liniom i niezwykłemu podświetleniu podstawy i brzegów ramy, bramka idealnie łączy się z wyszukaną architekturą, a zastosowany materiał mDure zapewnia wyjątkowe pierwsze wrażenie. W przeciwieństwie do zimnej i twardej stali nierdzewnej mDure wprowadza uczucie delikatności i komfortu, podkreślając otwarty charakter nowej generacji produktów.

Obie bramki (MPH i mTripod) wykorzystują napęd MHTM™ - co oznacza, że zaprojektowane są do wykonania 10 milionów cykli otwarcia i zamknięcia.

J355 HAM30-P1 – słupek antyterrorystyczny

Słupek FAAC J355 HA M30-P1 posiada certyfikat uprawniający do jego używania w instalacjach zabezpieczających strefy wymagające szczególnego bezpieczeństwa; zaprojektowano go w szczególności z myślą o ochronie terenów wrażliwych takich, jak lotniska, ambasady, konsulaty, banki, przystanie, itp.

Słupek FAAC J355 HA M30-P1 został przetestowany zgodnie z normami amerykańskimi “ASTM F 2656- 07 - Standardowa Metoda Badania Prób Zderzeniowych Barier Brzegowych”, w związku z czym uzyskał certyfikat potwierdzający najwyższy wskaźnik penetracji. Klasa M30-P1 wskazuje, że słupek FAAC J355 jest w stanie zatrzymać samochód ciężarowy o wadze 6800kg jadący z prędkością 50 km/h na odcinku 1 metra (P1). Słupek jest również dostępny w wersji EFO (Szybka Praca Awaryjna) gwarantującej bardzo wysoką prędkość podnoszenia (1,5s) zwiększającą poziom bezpieczeństwa.

J200 HA – automatyczny słupek przydomowy

Automatyczny, chowany słupek FAAC J200HA jest szczególnie przydatny do kontrolowania ruchu pojazdów na terenach mieszkalnych, gdzie wymaga się inteligentnej kontroli i estetyki. Można nim sterować za pomocą poleceń wykonywanych przez uprawniony personel w trybie ręcznym (operator) lub automatycznym (centrala sterująca). Słupek cechuje szybka i cicha praca, łatwy przewóz, składowanie i montaż oraz prosta konserwacja.

B680H – 24V szlaban hydrauliczny

Szlaban zaprojektowany do kontrolowania przejazdu od 2 do 8 m szerokości. Modułowe ramiona sprawiają, że B680H jest produktem prostym do instalacji i łatwym w obsłudze. W pełni programowalny, zintegrowany semafor gwarantuje optymalny przepływ ruchu. Ramiona oświetlone technologią LED doskonale sygnalizują zamykanie lub otwieranie się przejazdu nawet podczasłych warunków pogodowych i słabej widoczności. Hybrydowe serce szlabanu B680H wraz z jego „wieczną” sprężyną, pozwala na osiągnięcie przeszło 2,000,000 cykli przy ciągłej pracy, podnosząc 8 m ramię w mniej niż 6 sekund. B680H posiada wewnętrzny szkielet nośny oraz zewnętrzną, wymienną obudowę. Konstrukcja ta zapewnia systemowi wyśmienitą stabilność oraz pozwala na łatwą wymianę obudowy, którą oferujemy w aż 5. wariantach (4 kolory + stal nierdzewna).

----------

FAAC

Twórcą firmy FAAC był Giuseppe Manini, który w 1965 roku w Bolonii założył Fabrykę Automatycznych Systemów do Bram (Fabbrica Automatismi Apertura Cancelli). Dzisiaj, po ponad pięćdziesięciu latach doświadczeń i rozwoju – udokumentowanych min. 42 międzynarodowymi patentami – firma przekształciła się w dużą, międzynarodową grupę przemysłową: ponad 2 400 osób zatrudnionych na pięciu kontynentach, 16 zakładów produkcyjnych, 30 spółek handlowych w 24 krajach oraz sieć ponad 80 państw obsługiwanych przez oficjalnych dystrybutorów.

Grupa FAAC to obecnie 3 jednostki biznesowe: FAAC Simply Automatic, HUB Parking Technology i Magnetic Autocontrol.

FAAC Simply Automatic to jednostka zajmująca się sektorem automatycznych systemów dostępu, w skład której wchodzą 4 linie produktowe:

- automatyzacja bram i szlabanów (napędy do bram skrzydłowych i przesuwnych, automatyzacja bram garażowych, szlabany automatyczne, napędy do bram przemysłowych)

- wejścia i drzwi automatyczne

- silniki do rolet i zasłon

- kontrola dostępu (słupki automatyczne rezydencyjne miejskie i antyterrorystyczne, systemy kontroli ruchu pieszych)

HUB Parking Technology to dział biznesowy Grupy FAAC zajmujący się projektowaniem, produkcją i sprzedażą na całym świecie profesjonalnych systemów do zarządzania obszarami płatnego postoju pod markami FAAC, ZEAG i DATAPARK. Oferuje także skuteczny serwis posprzedażny. Dzięki filiom Grupy oraz dystrybutorom HUB jest obecny na wszystkich kontynentach.

Magnetic Autocontrol to dział biznesowy Grupy FAAC, który - dzięki swym dwóm liniom produktowym - zajmuje się ciągłym poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie kontroli dostępu dla każdego sektora produkcyjnego i handlowego. Linie produktowe rozwijane i dostarczane w ramach Grupy przez Magnetic Autocontrol to:

- szlabany – automatyczne, bardzo wydajne szlabany wykonywane w opatentowanej technologii MHTM MicroDrive; skalowalne i elastyczne rozwiązania w zakresie kontroli dostępu do miejsc o wyznaczonej powierzchni, parkingów i autostrad z poborem opłat,

- bramki dla pieszych – wydajne bramki do kontroli i regulacji przepływu ruchu pieszego; rozwiązania w zakresie kontroli dostępu do miejsc o wyznaczonej powierzchni, miejsc z automatycznym poborem opłat (metro) oraz bramek bezpieczeństwa na lotniskach (odprawa) i w biurach, a także na przejściach granicznych.

FAAC webside 

 

 

 

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.