Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
22 maja 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

RICOM ENERGY na targach INSTALACJE 2018 w Poznaniu

Wystawiennictwo podąża w bardzo ciekawym kierunku. Coraz więcej firm ma świadomość, że klasyczne prezentowanie produktów to za mało, aby zrobić wrażenie - marki muszą wywoływać emocjonalną reakcję u odwiedzających. Prezentacja RICOM na targach INSTALACJE 2018 - największego spotkania branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej, które odbyły się w dniach 23-26 kwietnia w Poznaniu - doskonale wpisuje się w ten trend.

Lekkie, magiczne, eleganckie i proste. Stoisko RICOM, polskiego producenta nowoczesnych systemów odprowadzania spalin do pieców kondensacyjnych, na targach INSTALACJE 2018 zapraszało odwiedzających do odkrywania technologii i przestrzeni poprzez zmysłowe interakcje.

wszystkie zdjęcia dzieki uprzejmości EMCN

Miło nam poinformować, że stoisko RICOM zostało Laureatem prestiżowego II. Miejsca w StandOUT. INSTALACJE 2018 – plebiscycie na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. O wszystkich Laureatach piszemy tutaj

Projektanci stoiska firma EMCN wiedzieli, że muszą pokazać produkty nie tylko podkreślając ich innowacyjność, ale i uwydatniając jak bardzo się one różnią od konkurencji. Dlatego właśnie postawili sobie za główny cel odejść od typowego układu stoiska i stworzyć miejsce, które od razu zwraca uwagę swoim wyglądem, eksponując produkt i zachęcając do zapoznania się z ofertą firmy. Zarówno meble jak i oświetlenie zaprojektowali z głównego produktu RICOM  - rur z tworzywa pp. A gra VR miała zachęcić do zaznajomienia się z systemami firmy.

RICOM to młoda firma, która bardzo prężnie zdobywa polski rynek nowoczesnymi systemami odprowadzania spalin do pieców kondensacyjnych. „Zawsze podkreślam promując produkty, że jednym z naszych priorytetów jest walka ze smogiem” – mówi Mateusz Marek, prezes zarządu RICOM.

photos EMCN

RICOM ENERGY webside 

-------

EMCN

EMCN zajmuje się głównie projektowaniem i produkcją scenografii, ekspozycji łączonej z multimediami, produkują spotu filmowe i animacje. Na koncie mają takie realizacje jak multimedialne widowisko djChopin project w Polskim pawilonie podczas EXPO w Mediolanie, oprawę multimedialną do ostatniej trasy koncertowej Grzegorza Turnaua, liczne ekspozycje multimedialne (m.in dla Hydropolis we Wrocławiu czy dla wystawy LEGO w Krakowie), 3dMappingi na elewacjach budynków (m.in. na głównym gmachu Muzeum Narodowego w Krakowie). Współpracują też z KBF-em (Krakowskim Biurem Festiwalowym) gdzie zostali docenieni przez Eliota Goldenthala za autorskie widowisko multimedialne "Duomo" i zaproszeni do współpracy przy koncercie z jego muzyką.

EMCN kontakt 

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.