Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
25 maja 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Laureaci 61. edycji StandOUT. SECUREX 2018

Najnowsze trendy, znane marki, a przede wszystkim – potęga branży zabezpieczeń

and the Winners are…

25 maja 2018 roku poznaliśmy Laureatów StandOUT. SECUREX 2018 - plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych na Świecie i w Polsce.

Do finału 61 edycji StandOUT. architekci współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili 31 wystawców targów SECUREX 2018, największych i najbardziej prestiżowych targów branży zabezpieczeń w Polsce i Europie Środkowej, które odbyły się w dniach 23-26 kwietnia w Poznaniu.Fakt, że plebiscyt odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. Stoiska finalistów StandOUT. SECUREX 2018 w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 645 osób. Dziękujemy za Państwa głosy!

Najładniejszymi stoiskami SECUREX 2018 głosami użytkowników portalu Exspace zostały wybrane stoiska firm: 

I. Miejsce – FAAC
projekt: Rafał Otłog & Michał Jagiełło
realizacja: Pracownia Kreativa Scenografia
więcej o stoisku FAAC piszemy tutaj

II. Miejsce – ex aequo Genevo i SEAGATE

II. Miejsce – Genevo
projekt i realizacja: VMG Expo

II. Miejsce – SEAGATE

III. Miejsce - DAHUA
projekt: Agata Stebel Arsstudio
realizacja: Arsstudio

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe StandOUT. SECUREX 2018 przyznane przez Kapitułę Konkursu, pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl, otrzymały firmy:

Wyróżnienie Honorowe – SCHRACK Seconet
projekt: Łukasz Łochowicz
realizacja: Expo Instal

Wyróżnienie Honorowe – Somfy

Wyróżnienie Honorowe – C & C Solution Partner


Wyróżnienie Honorowe – Smart Technology Group

Wyróżnienie Honorowe – BCS
projekt i realizacja: BWS Expo

Wyróżnienie Honorowe – Ela-compil
projekt i realizacja: Bogusław Doba DB Studio

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Poznaniu!

StandOUT. realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. W dotychczasowych sześćdziesięciu jeden edycjach plebiscytu oddano ponad 134 000 głosów. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

Projektantów i wykonawców zabudowy prosimy o dopisywanie się w komentarzach poniżej, będziemy uzupelniać informacje na bieżąco.

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.