Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
13 sierpnia 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Renomowane marki na MOOD CONCEPT 2018. Wnętrza i wzornictwo bez jakościowych kompromisów!

Pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Wnętrza i wzornictwo bez jakościowych kompromisów: lista wystawców MOOD CONCEPT 2018 potwierdzana przez Stowarzyszenie loveOriginal, najbardziej renomowane marki i butikowy charakter wystaw, spotkania z ekspertami świata architektury i designu. Już teraz warto wpisać do kalendarza: 19 - 21 października, Centrum EXPO XXI w Warszawie.„100% original design” – to deklaracja, której złożenie wobec szerokiej publiczności organizatorzy MOOD CONCEPT traktują bardzo poważnie. W związku z tym, w październiku w Centrum EXPO XXI pojawią się tylko marki reprezentujące oryginalne wzornictwo. Gwarantem tej selekcji jest partner strategiczny MOOD CONCEPT - Stowarzyszenie loveOriginal, dla którego promocja dobrego designu i kreowanie mody na zakup oryginalnych produktów to cele strategiczne działania. „Jesienią tego roku chcemy spełnić marzenie o wydarzeniu branży architektury wnętrz w Polsce bez kopii czy tak zwanych produktów inspirowanych. Powtarzamy jak mantrę i powtarzać będziemy: szanuj prawa autorskie, nie kradnij, pokochaj oryginał. W zakresie edukacji na temat oryginalnego wzornictwa jest jeszcze w Polsce bardzo dużo do zrobienia. Ze względu na swoją stołeczną lokalizację, MOOD CONCEPT może stać się w tej dziedzinie wydarzeniem przełomowym” – podkreśla Berenike Miłkowska-Milbrodt, prezes Stowarzyszenia loveOriginal.

Wybrani wystawcy MOOD CONCEPT 2018

Bretz
Sofa Ohlinda - zwycięzca Interior Innovation Award 2015, więcej informacji tutaj

wszystkie zdjęcia: materiały prasowe MOOD CONCEPT i materiały prasowe wystawców

Artemide

Artloft

Frost

Gobil

hülsta

Kartell

Klose

Ligne Roset

LIVINGROOM

Natuzzi

Orion

Rolf Benz

Smeg

Stressless

Team 7

Beleza

Targom MOOD CONCEPT towarzyszyć będzie konferencja pod hasłem „Inspiracja czy plagiat?”, wystawa „We loveOriginal”, wystawa tegorocznych laureatów międzynarodowego konkursu TOP DESIGN award, który rozstrzygnięty został podczas wydarzenia arena DESIGN w marcu w Poznaniu. Na gości czekać będzie także Strefa Światła czy Galeria Innowacji łazienkowych. I spotkanie z Ferruccio Lavianim, dyrektorem artystycznym marki Kartell. Więcej szczegółowych informacji tutaj.

wszystkie zdjęcia: materiały prasowe MOOD CONCEPT i wystawców

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.